Reklama

Reklama

Fortnite: Epic Games podejmie współpracę z YouTuberem

Epic Games przy tworzeniu "Fortnite: Battle Royale" nawiązuje wiele współprac z różnymi twórcami czy artystami. Niemal pewne jest, że kolejną postacią, która pojawi się w tym uniwersum będzie "MrBeast".

Epic Games współpracuje z wieloma podmiotami

Nawiązywanie współpracy Epic Games z inną firmą nie jest niczym dziwnym. Amerykańskie studio robi to regularnie od wielu lat. W uniwersum "Fortnite’a" pojawiły się między innymi postacie ze Stranger Things, Indiany Jonesa, sag Marvela czy DC Comics oraz chociażby Gwiezdnych Wojen. Epic Games dodało do "Fortnite: Battle Royale" skórki związane z różnymi twórcami internetowymi. Na serwerze pojawili się między innymi tacy streamerzy jak: "SypherPK", "Ninja" czy też "Pokimane".

Reklama

Tego typu współprace najczęściej skupiają się na dodaniu do produkcji skinów i innych przedmiotów, które można zakupić w wirtualnym sklepie za V-Dolce (te kupujemy za prawdziwe pieniądze). Epic Games zarabia na takich operacjach wiele milionów dolarów rocznie.

Wiele wskazuje na to, że kolejny znany na całym świecie influencer będzie miał swój wizerunek w grze. Mowa o słynnym "MrBeast", który niedawno otworzył swoją restaurację.

"MrBeast" wkrótce w świecie "Fortnite’a"?

Jimmy Donaldson jest jednym z największych twórców internetowych. Jego kanał na YouTube subskrybowany jest przez 111 milionów użytkowników. Amerykanin tworzy często bardzo imponujące rozmachem projekty w sieci. Do historii przeszło zorganizowanie "Squid Game". Materiał został wyświetlony ponad 300 miliony razy. Wiele wskazuje na to, że teraz ",MrBeast" będzie znany ze swojej obecności w grze wideo.

Jeden z najbardziej wiarygodnych leakerów - "HYPEX" ujawnił, że Epic Games planuje nawiązać współpracę z Donaldsonem. Pierwsze wzmianki pojawiły się na turnieju Fortnite Championship Invitational 2022. To właśnie uczestnicy tych rozgrywek mogli po raz pierwszy dowiedzieć się o tym projekcie.

Informacja szybko trafiła do sieci. Jak na razie nie wiadomo, jaki charakter będzie miała ta kolaboracja. Być może ograniczy się ona do skórek w grze, a może będzie rozszerzona o inne elementy. O tym powinniśmy się dowiedzieć w najbliższych tygodniach.

Najlepsze tematy

Reklama