Reklama

Reklama

Fortnite: Kolejna gwiazda Twitcha otrzyma swojego skina w grze!

​Studio Epic Games regularnie dodaje znane postacie do sklepu Fortnite: Battle Royale, by gracze mogli zakupić skórki z ich podobizną. Tym razem jeden z najbardziej znanych streamerów nawiązał współpracę z amerykańskim studiem.

Fortnite słynie ze skinów znanych postaci

Regularne kolaboracje to jeden z najsilniejszych elementów Fortnite. Kiedy deweloperzy nie wprowadzają akurat jakiejś nowej mechaniki, często skupiają się na tym, by dostarczyć fanom skiny ze znanych filmów oraz gier. Przez ostatnie lata nieustającej popularności Fortnite widzieliśmy już dziesiątki różnych skinów postaci znanych z popkultury od wielu lat.

W wirtualnym sklepie pojawił się w przeszłości chociażby Wolverine, Spider-Man czy Tony Stark. Gracze mogli wcielić się nawet w gwiazdy Hollywood, tenisa, piłki nożnej oraz koszykówki. Jedną z inicjatyw Epic jest Icon Series, w skład której wchodzą kilku popularnych streamerów. Wśród nich znalazły się podobizny takich gwiazd jak: "Ninja", "Bugha", "TheGrefg", czy australijska influencerka "Loserfruit".

Reklama

Oczywiście najpopularniejszą skórką była ta związana z "Ninją". Tyler Blevins jest jednym z najbardziej znanych streamerów na świecie, absolutną gwiazdą w tej dziedzinie aktywności internetowej. Okazuje się, że wkrótce kolejny ze znanych graczy Fortnite’a może mieć w grze swoją podobiznę. Chodzi o jednego z największych streamerów na świecie.

"SypherPK" ze swoim skinem w grze?

Ali "SypherPK" Hassan to jeden z najbardziej znanych streamerów Fortnite’a na świecie. Jego konto na platformie Twitch.tv obserwuje aż sześć milionów użytkowników. Influencer regularnie przyciąga na swoje transmisje od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy widzów jednocześnie, co czyni go jednym z największych twórców na świecie.

Wiele wskazuje na to, że studio Epic Games w końcu dostrzegło potencjał tego twórcy i postanowiło nawiązać szerszą współpracę. Do zdobycia będzie skin z podobizną Hassana w ramach wcześniej wspomnianej serii "Icon Series". Twórca już zaprezentował swoją skórkę na kanale YouTube.

Dla wszystkich graczy będzie ona dostępna dopiero 17 września, tuż przed zakończeniem obecnego sezonu Fortnite: Battle Royale. Z pewnością fani amerykańskiego twórcy nie mogą się już doczekać jej premiery w wirtualnym sklepie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy