Reklama

Reklama

Fortnite: Naruto wraca do sklepu!

Epic Games regularnie sięga po znane postacie z popkultury i wdraża je do uniwersum swojej produkcji - Fortnite Battle Royale. Tym razem do sklepu z dodatkami kosmetycznymi trafiło Naruto. Fani tej serii są wniebowzięci.

Postacie z legendarnego anime po raz pierwszy pojawiły się w uniwersum Fortnite: Battle Royale pod koniec grudnia ubiegłego roku. Wówczas również informowaliśmy o tym, że amerykańskie studio Epic Games nawiązało taką współpracę. Informacja ta rozpaliła serca fanów na całym świecie. Naruto bowiem należy do jednej z najbardziej znanych produkcji anime na świecie. Zapoczątkowana ona została w postaci mangi w 1997 roku.

Reklama

Od tego czasu na rynku ukazało się wiele wydań anime, mang czy filmów pełnometrażowych. Polska premiera odbyła się w 2007 roku na nieistniejącym już kanale Jetix Polska. Od tego momentu nad Wisłą ludzie zwariowali na punkcie Naruto. Można byłoby się spodziewać, że głównie do młodych ludzi trafi ta produkcja, jednak nic bardziej mylnego.

Również starsza widownia zakochała się w tym dziele japońskiej kultury. Okazuje się, że teraz kolejne pokolenia będą miały okazję poznać tę produkcję. Po raz kolejny Naruto wraca do Fortnite. Jak wiemy, gra ta skupia wokół siebie miliony młodych osób. Skiny najbardziej znanych postaci i przedmioty związane z Naruto pojawiły się w sklepie gry. Dostępne one są za V-Dolce, czyli wewnętrzną walutę stworzoną przez Epic Games, którą można nabyć za prawdziwe pieniądze.

Za kilkadziesiąt złotych można zdobyć skórki takich postaci jak: Itachi Uchiha, Orochimaru, Gaara czy też Hinata Hyuga. W zestawie znajduje się także Miecz Kusanagi (Orochimaru). Przedmioty do kupienia są jeszcze przez kilkanaście godzin, więc osoby zainteresowane powinny się pospieszyć.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy