Reklama

Reklama

​Fortnite. Oto rekordzista świata, który dokonał... niemożliwego!

Fortnite to produkcja, która dzięki swojej złożoności pozwala na naprawdę wiele kreatywnych działań. Jeden z graczy postanowił wykorzystać ten fakt w bardzo skrzętny sposób, pobijając przy tym rekord świata!

Kilka miesięcy temu w popularnej grze od Epic Games zadebiutował tymczasowy tryb "Zero Budowania", który tak spodobał się społeczności, że deweloperzy zdecydowali się go zostawić w grze na stałe. Od tego czasu gracze mogą wybrać, czy chcą przystąpić do rozgrywki bez budowania czy jednak z budowaniem.

Reklama

Pomimo tego, że brak budowania idealnie wkupił się w łaski szerokiej społeczności, to niektórzy weterani najwidoczniej nie zapomnieli o tym, z czego tak naprawdę zasłynął Fortnite i co wyróżniało tę produkcję na tle innych gier z gatunku battle royale, czyli z budowania.

Fortnite ma nowego rekordzistę. Wystarczyło 4 godziny intensywnego i niezwykle szybkiego klikania...

YouTuber Zy Branicki działający w sieci pod pseudonimem "Halo" podczas jednej z transmisji na żywo postanowił podjąć się nie lada wyzwania - pobicia rekordu świata w liczbie edycji budowli w grze. Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, Fortnite umożliwia stawianie struktur, ale oprócz tego, gracze mogą dowolnie edytować konstrukcje przez siebie postawione. W ten sposób ze zwykłej ściany czy podłogi komponować można rozmaite wariacje (m.in. drzwi, okna, węższe ścianki).

"Halo" podczas intensywnego i czasochłonnego zadania wykonał... 32632 tys. edycji swoich budowli. Pobicie rekordu i katorżnicza praca zajęła mu blisko 4 godziny, a wszystko to uwiecznione zostało na jego kanale w serwisie YouTube. Warto jeszcze wspomnieć, że styl tego gracza dosyć mocno różni się od szeroko przyjętych standardów, bowiem do poruszania się postacią wykorzystuje on... strzałek na klawiaturze, a nie klasycznej kombinacji WSAD.

W wywiadzie z serwisem FortniteTracker nowy rekordzista świata przyznał, że rozpoczął to wyzwanie, gdyż chciał zrobić coś bardziej szalonego niż to, co uskuteczniał do tej pory, a ponadto dzięki takiemu działaniu liczy na większy rozgłos jako twórca Fortnite’owych treści.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy