Reklama

Reklama

Fortnite. Pac-Man przywędrował do świata gry

Tym razem Epic Games postanowił zrobić ukłon w kierunku fanów gier retro. W popularnej battle royale’owej produkcji Fortnite pojawiły się przedmioty nawiązujące do kultowego "Pac-Mana".

Fortnite lubi przeplatać się z innymi uniwersami, a deweloperzy z Epic Games nierzadko podejmują wiele przeróżnych kolaboracji, których zadaniem jest urozmaicenie rozgrywki i wprowadzenie nieco świeżości do gry - oczywiście ku uciesze społeczności graczy.

Najświeższym przykładem potwierdzającym tę tezę jest pojawienie się w popularnej strzelance postaci takich jak: RoboCop, Obi Wan-Kenobi, Master Chief czy zapowiadany Darth Vader, a także wielu przedmiotów pochodzących zupełnie z innych światów, z którymi współpracuje Fortnite.

Reklama

Plecak i emotka Pac-Mana do kupienia w sklepie Fortnite

2 czerwca do świata Fortnite zawitała kolejna ciekawa tematyka, tym razem związana z kultową, klasyczną retro grą "Pac-Man", której przedstawiać nie trzeba chyba nikomu. Uczciwie stwierdzić należy, że to spory ukłon w kierunku nieco starszej społeczności popularnego dzieła od Epic Games.

W sklepie Fortnite zakupić możemy:

  • Emotkę Pac-Mózg za 300 V-dolców
  • Pac-Man - plecak interaktywny za 500 V-dolców

Za wszystko zapłacimy więc 800 wirtualnej fortnite’owej waluty. Plecak posiada specjalne, dosyć nietypowe właściwości.

Oczy stworów zarysowanych na plecaku będą spoglądać w tym kierunku, w którym będziemy się poruszać postacią. Ponadto mimika i kolor stworka zmieniać będzie się w zależności od przyjętych bądź zadanych obrażeń.


Najlepsze tematy

Reklama