Reklama

Reklama

Fortnite planuje najwyraźniej crossover z Dead by Daylight

​Behaviour Interactive ma ostatnio ręce pełne roboty. Czwarty sezon Stranger Things rozpoczął dyskusje o kolejnym DLC, a twórcy oprócz tego planują podobno współpracę z Fortnite.

Fortnite wciąż cieszy się sporą popularnością. Przez ładnych kilka miesięcy o grze nie mówiło się zbyt wiele, ale potem twórcy podjęli kolejną, odważną decyzję i na chwile pozbyli się w grze budowania. Wprowadzony w okolicach tych wydarzeń tryb Zero Build ma teraz sporo fanów i oferuje doskonałą odskocznię od klasycznego battle royale.

W charakterystycznym dla siebie stylu Epic Games planuje już kolejne współprace z innymi grami, żeby urozmaicić nieco doświadczenie fanów Fortnite. Ostatnio dużo mówiło się o Naruto, a teraz tematem do dyskusji wśród graczy stało się Dead by Daylight.

Reklama

Zawdzięczamy to znanemu insiderowi iFireMonkey, który na swoim Twitterze poinformował o pozyskanych niedawno informacjach. Behaviour Interactive i Epic Games mają nawiązać współpracę. W jej wyniku do Fortnite trafi skin Meg Thomas, a w Dead by Daylight będzie można odblokować zawieszkę z lamą.

Nie znamy daty premiery tego eventu ani żadnych dodatkowych szczegółów, ale na razie nie brzmi to na duże wydarzenie. Zanim faktycznie dojdzie do tego crossoveru, może okazać się, że parę kosmetycznych gadżetów to tylko początek tej współpracy.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy