Reklama

Reklama

​Fortnite. Poznaliśmy motyw przewodni Rozdziału 3 Sezonu 4?

Już tylko kilka dni dzieli uniwersum gry Fortnite od oficjalnego zakończenia Rozdziału 3 Sezonu 3 w grze. Po ponad trzech miesiącach czas powoli witać nowości, które przygotowują dla nas deweloperzy z Epic Games. Co uświadczymy w Sezonie 4?

Twórcy gry uraczyli całą społeczność oficjalnymi zwiastunami, które zagościły pierwotnie w serwisie TikTok, a później rozlały się po niemal wszystkich zakątkach sieci. Dowiedzieliśmy się z nich, a w zasadzie utwierdziliśmy w przekonaniu, że Sezon 4 Rozdziału 3 zaliczy swój oficjalny debiut 18 września. Oczywiście nie ma tu żadnej sensacji, bowiem oficjalnie dzień wcześniej zakończy się trwający jeszcze Sezon 3.

Na wszystkich klipach pojawiał się jeden duży baner z napisem "Paradise", który w połączeniu z tym, co zobaczyliśmy na filmach, rzuca nieco więcej światła na motyw i tematykę kolejnego sezonu.

Reklama

Kontrolę nad rzeczywistością przejmie pewien specyfik, metalurgiczny płyn, który w świecie Fortnite będzie najwyraźniej grał pierwsze skrzypce. Potrafi on, jak widzimy na kilkunastosekundowych spotach, zmaterializować niemal wszystko w metal.

Informatorzy dokopali się z kolei do istotnych informacji związanych z nowymi pojazdami i urządzeniami, które mogą zadebiutować w nadchodzącym sezonie. Głośno mówiło się w ostatnim czasie o powrocie samolotów do gry - ten aspekt jest już niemal pewny. Teraz coraz częściej wspomina się o robotach - mechach, które również mogą pojawić się w grze, w Sezonie 4.

Trzeba przyznać, że zwłaszcza ta ostatnia mechanika idealnie komponowałaby się z motywem przewodnim "Paradise", w którym wszystko przesiąknięte może być chromowanym materiałem.

Najpewniej już niebawem poznamy więcej oficjalnych informacji o nowym sezonie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy