Reklama

Reklama

​Fortnite. Tryb perspektywy pierwszej osoby zagości szybciej niż myślimy

Kilka tygodni temu głośno zrobiło się o jednym przecieku, który sugerował, że w przyszłości Fortnite może ubogacony zostać dodatkowym trybem, w którym rywalizacja toczyłaby się z perspektywy pierwszoosobowej.

O ile wtedy wiele rzeczy było niepotwierdzonych i opartych na pogłoskach, o tyle teraz coraz więcej wskazuje na to, że takowa opcja pojawi się we flagowej produkcji od Epic Games już niebawem.

Osoby zajmujące się eksplorowaniem plików źródłowych wykryli, że twórcy najpopularniejszej gry z gatunku battle royale wprowadzili w ostatnim czasie aż kilka małych aktualizacji dotyczących tej opcji, co wskazywałyby na to, że pierwszoosobowy tryb rodem z Battlefielda czy Call of Duty możemy otrzymać już w Sezonie 4.

Reklama

Sezon 3 Rozdział 3 rozpoczął się zaledwie kilka tygodni temu i potrwa dokładnie do 17 września bieżącego roku. Dla Epic Games otwiera się więc czasowa luka na wdrożenie nowego trybu. Jeśli wierzyć przeciekom, to opisywana nowość mogłaby zaliczyć swój debiut w ostatnich kilku miesiącach tego roku.

Tryb perspektywy pierwszej osoby to ogromna rewolucja

Zważając na fakt, że wprowadzenie perspektywy pierwszoosobowej byłoby rewolucją na miarę trybu "Zero Budowania", który swój debiut zaliczył kilka miesięcy temu, niewykluczone, że opisywana w tym materiale nowinka pojawiłaby się wraz z premierą Sezonu 4.

Epic Games w ostatnim czasie bardzo dużo pracuje nad grą Fortnite. Aktualizacje są bardzo duże i częste. Rozgrywka potrafi znacząco zmieniać się z tygodnia na tydzień. Model strzelanki z pierwszej osoby byłby z całą pewnością intrygującym dodatkiem, który zainicjowałby ogromny rozgłos wokół tej gry.

Najlepsze tematy

Reklama