Reklama

Reklama

​Fortnite z perspektywy pierwszoosobowej? To już prawie pewne

W sieci pojawiły się przecieki sugerujące, że najpopularniejsza gra battle royale na rynku, czyli Fortnite może otrzymać od twórców całkowicie nową funkcjonalność - perspektywę pierwszoosobową rodem z Counter-Strike’a czy Battlefield’a.

W ostatnim czasie Epic Games w pocie czoła pracuje nad nowościami i usprawnieniami we flagowej produkcji tego studia. Kilka miesięcy temu w grze zaimplementowano nowy tryb "Zero Budowania", który niemal natychmiastowo zaczął cieszyć się ogromną popularnością.

Kilka dni temu do świata gry przywędrował nowy Sezon, który również wprowadził nieco modyfikacji. Jak zwykle przemianie uległa mapa, rotacje dotknęły broni i innych przedmiotów oraz zaimplementowano nowe mechaniki (np. jazda na wierzchowcach czy premiera nowego biomu).

Reklama

Tryb pierwszoosobowy w Fortnite? To możliwe!

Teraz najnowsze przecieki pochodzące od najpopularniejszego "leakera" działającego w sieci pod pseudonimem "HYPEX" sugerują, iż Fortnite może doczekać się... trybu perspektywy pierwszoosobowej. Oznacza to tyle, że w popularnej grze od Epic Games moglibyśmy sterować postacią tak jak w znanych produkcjach m.in. CS:GO, Apex Legends, CoD: Warzone czy Battlefield.

Trafność przecieków tego informatora jest naprawdę na niewiarygodnie wysokim poziomie. Oznacza to, że tryb perspektywy pierwszoosobowej najprawdopodobniej zagości w grze, ale raczej nie nastąpi to w najbliższym czasie.

Najlepsze tematy