Reklama

Reklama

Fortnite: Ważna aktualizacja w nowym sezonie

Zaledwie kilka dni temu rozpoczął się nowy sezon w Fortnite: Battle Royale. Społeczność jednej z najpopularniejszych gier wideo na rynku bardzo mocno czekała na to wydarzenie. Wraz z nową kampanią, twórcy utrudnili zdobywanie Punktów Doświadczenia. Bardzo szybko jednak Epic Games dokonał korekty w tym zakresie.

W ubiegły weekend na serwerach pojawiła się duża aktualizacja Fortnite: Battle Royale. Zawierała ona przede wszystkim nowy sezon, który modyfikował mapę, pozwalał na wykupienie nowego Karnetu Bojowego oraz wprowadził wiele innych zmian w rozgrywce.

Jedną ze zmian, na którą narzekali gracze, było utrudnienie zdobywania Punktów Doświadczenia. Potrzebne są one, by zdobywać gwiazdki, a za ich pomocą można zdobyć przedmioty z wyżej wspomnianego Karnetu Bojowego. Zatem wielu graczy zaczęło narzekać na wolne tempo ich zdobywania.

Reklama

Epic Games często słucha się społeczności skupionej wokół swojej produkcji, więc była duża szansa na bardzo szybką reakcję. Tak się tez stało. Nie trzeba było długo czekać, by amerykańscy producenci wprowadzili małą łatkę, poprawiającą zdobywanie punktów.

Stało się to dokładnie we wtorek o godzinie 17:00. Do gry została dodana łatka, której nawet nie trzeba pobierać. Wzmacnia ona zdobywanie Punktów Doświadczenia po każdym z meczów. Jak informują niektórzy znani twórcy na Twitterze, "Epicy" zwiększyli dwukrotnie tempo zdobywania PD.

Ta wieść spotkała się ze sporym entuzjazmem w gronie graczy. Od teraz znacznie łatwiej będzie można zdobyć przedmioty zawarte w Karnecie Bojowym, a to on dla wielu jest ważnym czynnikiem do grania w Fortnite: Battle Royale. W nowym sezonie jest wiele rzeczy godnych uwagi z Karnetu Bojowego.

Najlepsze tematy