Reklama

Fortnite zaczął pokazywać liczbę graczy we wszystkich swoich trybach

​Epic Games postawiło na pełną transparentność. Gra doczekała się ostatnio aktualizacji, która pozwala podejrzeć, jak wiele osób zalogowanych jest w danym momencie do poszczególnych trybów.

Fortnite nie cieszy się już co prawda taką popularnością, jak w czasach swojej świetności, ale wciąż ma ogromną bazę graczy oraz osób potencjalnie zainteresowanych powrotem do gry. Doskonale pokazują to regularnie aktualizowane przez twórców wydarzenia, które często głośnym echem rozchodzą się po mediach i zachęcają do powrotu wiele fanów battle royale.

Ostatnia aktualizacja Fortnite’a pozwala wszystkim graczom zobaczyć, jak wiele osób faktycznie wraca do gry. Epic Games dodało do swojej produkcji zakładkę Discover, gdzie można zobaczyć różne tryby gry dostępne w Fortnite i zobaczyć, ile osób w danym momencie jest zalogowanych do każdego z nich.

Reklama

Nowa zakładka Discover potwierdziła to, czego spodziewaliśmy się od wielu miesięcy - Battle Royale i Zero Build są dwoma najpopularniejszymi trybami Fortnite. Klasyczna gra wciąż cieszy się największą popularnością, ale tryb pozbawiony budowania, trzyma się zaraz za nią.

Discover może okazać się również bardzo użytecznym narzędziem dla twórców map oraz alternatywnych trybów gry. Epic przewidziało oddzielne miejsce dla wybranych przez siebie trybów oraz różnych map zyskujących na popularności. Twórcy będą mogli teraz zobaczyć, jak dużym zainteresowaniem cieszą się ich pomysły.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy