Reklama

Reklama

Hakerzy w Apex Legends mogą... wyrzucać innych graczy z lobby

Streamerzy Apex Legends w kolejnych tygodniach mogą nie mieć najłatwiejszego życia. Według profesjonalnego gracza HisWattson hakerzy są w stanie wyrzucać z trwającego meczu innych graczy.

Hakerzy to nieodłączny problem niemalże każdej, popularnej gry multiplayer. Kiedy mamy do czynienia z trybem rankingowym albo dużą, aktywną społecznością, zawsze znajdą się jacyś gracze, którzy chcą uprzykrzyć życie innym osobom lub zdobyć wyższą rangę przy pomocy nielegalnych programów.

Falę cheaterów widzieliśmy w każdym, większym battle royale. Przez długi czas cierpiał na ogromną liczbę oszustów chociażby Call of Duty: Warzone. Problem ten był na tyle poważny, że przekładało się to również na liczbę uczciwych graczy regularnie próbujących swoich sił w Verdansku. Również Apex Legends na początku swojego istnienia zmagał się z toną cheaterów, co przez ostatnie lata przestało być aż tak dużym problemem.

Reklama

Według HisWattsona, popularnego profesjonalnego gracza Apex Legends, w rękach cheaterów znajduje się aktualnie nowe narzędzie. Wattson na swoim Twitterze opisał mecz, w którym był wyrzucany z gry zaraz po tym, jak wyskakiwał ze statku. Gdyby tego było mało, za każdym razem dostawał karę za opuszczenie meczu. Kiedy wyłączył streama, wszystko wróciło do normy, co wzbudziło wśród graczy podejrzenia.

Parę miesięcy temu słyszeliśmy, że cheaterzy znaleźli sposób, żeby wyrzucać graczy z meczów i zostawiać ich na strzelnicy. Kolejna forma tego cheata mogła najwyraźniej wrócić i tym razem gracz nie będzie w ogóle w stanie wziąć udziału w meczu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy