Reklama

Halloweenowe wydarzenie Call of Duty: Warzone i MW2 - premiera i nowe skiny

Activision dosyć szybko poinformowało nas w tym roku o halloweenowym evencie Call of Duty. Już za niecały miesiąc serwery Warzone i Modern Warfare 2 zostaną zasypany zombie i szkieletami.

Data premiery wydarzenia The Haunting

Halloweenowe wydarzenie The Haunting ma rozpocząć się już 17 października. Data ta wyznacza połowę szóstego sezonu i premierę obszernej aktualizacji Reloaded. Event ma potrwać w rezultacie aż do końca tego sezonu.

Nowy tryb gry

Głównym bohaterem wydarzenia The Haunting będzie Operation Nightmare. Trafimy do alternatywnej wersji Al Mazrah opanowanej przez różne przerażające istoty. Naszym zadaniem będzie polowanie na cele Most Wanted, unikając przy tym zagrożeń w postaci demonicznych potworów oraz zombie.

Powracające tryby gry

Poza Operation Nightmare do Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone powrócą znane i lubiane tryby gry. Najpopularniejszym z nich jest bez wątpienia Zombie Royale, który całkowicie usuwa mechanikę Gulagu i zamiast tego zamienia poległych graczy w zombie. Od tego momentu zadaniem pokonanego gracza jest eliminowanie pozostałych rywali lub znalezienie specjalnego antidotum.

Reklama

Zmiany w Call of Duty: Modern Warfare 2

Chociaż większość halloweenowych rewolucji czeka przede wszystkim graczy Warzone, fani trybu multiplayer nie będą mieli, na co narzekać. Mapy El Asilo oraz Embassy doczekają się nowych efektów wizualnych z okazji The Haunting. Pierwszą z nich czeka kilka kosmetycznych zmian w stylu Dia de Muertos, a druga zostanie opanowana przez zombie.

The Haunting przyniesie również drobne zmiany do trybów gry. Od 17 października dostępne będą Haunting Domination, Haunting Kill Confirmed, Haunting Drop Zone Drop Scares oraz Haunting Infected.

Ekskluzywne przedmioty kosmetyczne

Activision nie zdradziło na razie zbyt wielu informacji na temat kosmetycznych atrakcji, jakie czekają nas podczas tegorocznego The Haunting. Wiemy na razie jedynie, że podczas eventu dostaniemy kolejną część współpracy z serią DOOm. Z tej okazji gracz będą mogli odblokować nową broń do walki wręcz w postaci zakrwawionej piły mechanicznej.

Ponadto w zamian za preorder Call of Duty: Modern Warfare 3 zdobyć możemy skin Zombie Ghost Operator. Do wszystkich posiadaczy MW3 trafi on już 27 września.

ESPORTER
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy