Reklama

IShowSpeed – streamer płaci za szkody wyrządzone przez swoich fanów

Na streamach można zarabiać, ale można też stracić. Popularny streamer IShowSpeed został zmuszony do zapłacenia wysokiej sumy za szkody, które wyrządzili jego fani podczas niedawnej transmisji.

W skrócie:

  • Streamer IShowSpeed zapłacił 50 tysięcy dolarów (około 200 tysięcy złotych) za szkody wyrządzone przez fanów w Norwegii. Chodziło o zniszczone samochody.
  • IShowSpeed i inni popularni streamerzy, jak Kai Cenat, organizują spektakularne wydarzenia, które często prowadzą do chaosu.
  • IShowSpeed podkreśla, że to on ponosi odpowiedzialność za działania swoich fanów. Apeluje też o lepsze zachowanie z ich strony w przyszłości.

IShowSpeed - streamer Twitcha, obecnie działający na YouTube - ujawnił, że musiał zapłacić 50 tysięcy dolarów (około 200 tysięcy złotych) za szkody wyrządzone przez jego fanów. Pomimo bana na Twitchu, streamer cieszy się ogromną popularnością i często współpracuje z innymi znanymi osobistościami, takimi jak Kai Cenat. Ci streamerzy są znani z organizowania widowiskowych wydarzeń, które często wykraczają poza standardowe ramy platform streamingowych. Ich wyczyny szybko zyskują popularność w sieci i stają się inspiracją do powstawania memów oraz żartów.

Reklama

Kai Cenat również jest przykładem takiego zachowania. Podczas jednego z ostatnich streamów, w którym uczestniczył MrBeast, przyjaciel Kai'a, Davis, odpalił fajerwerki w pokoju. Choć wydawało się, że pokój należał do Kai'a, wielu widzów podejrzewało, że pomieszczenie było przygotowane specjalnie na tę okazję. W podobny sposób IShowSpeed przyciągnął tłum w Norwegii, a następnie doprowadził do destrukcyjnych zachowań fanów. Speed wydaje się teraz bardziej świadomy swojego wpływu na widzów.

Wideo z Oslo pokazuje tłum ludzi wiwatujących i chwytających Speeda, próbującego dotrzeć do samochodu. Speed nie był zaskoczony tym incydentem. Wygląda na to, że moment, w którym niektórzy fani skakali na samochód, do którego próbował się dostać, był przyczyną wyrządzonych szkód. Fani rzekomo wyrywali mu włosy, a zdjęcia i nagrania pokazują go w stanie wyraźnego stresu. Podczas jednego z późniejszych streamów fan zapukał do okna samochodu, w którym siedział Speed.

Speed podkreślił, że to on jest pociągany do odpowiedzialności za działania swoich fanów, a nie oni sami. Stwierdził, że wróci do Norwegii, jeśli jego fani będą się lepiej zachowywać.

IShowSpeed zdecydował się udokumentować swoje doświadczenia w Europie na streamie podczas podróży na mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Widownia i fani pragnęli interakcji z nim, ale wydaje się, że wielu chciało również zrobić show dla dodatkowej rozrywki.

IShowSpeed zadebiutował w 2020 roku i szybko zdobył popularność dzięki swoim dynamicznym i często kontrowersyjnym streamom. Obecnie jego kanał na YouTubie ma ponad 10 milionów subskrybentów. Kai Cenat jest często gościem na jego kanałach, a ich wspólne streamy są szczególnie popularne. Pomimo kontrowersji, IShowSpeed nie zwalnia i nadal przyciąga rzesze fanów swoim nietypowym podejściem do streamingu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Streamer | Twitch | YouTube
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy