Reklama

Reklama

Jak oglądać finały Overwatch League? Wszystko, co musicie wiedzieć

Już tylko godziny dzielą nas od najważniejszego wydarzenia w sezonie Overwatch League 2022. Po długich i emocjonujących playoffach poznamy szczegóły nowego bohatera Overwatcha 2 i dowiemy się, kto jest najlepszą drużyną OWL.

Format, transmisja i uczestnicy Overwatch League 2022

Overwatch League podąża formatem podobnym do profesjonalnej sceny Call of Duty. Finały rozgrywek odpowiadają słynnym Champsom, najważniejszemu turniejowi w roku, który oficjalnie decyduje o tym, kto będzie wspominany jako najlepsza drużyna danego sezonu.

Playoffy Overwatch League 2022 trwają już od 30 października. Rywalizację rozpoczęło 12 najmocniejszych organizacji, które wrzucono w klasyczną drabinkę double elimination. Walczyli przez ostatnich kilka dni, oglądaliśmy wiele świetnych meczów i cały turniej sprowadza się teraz do trzech drużyn - Dallas Fuel, Houson Outlaws i San Francisco Shock.

Reklama

W sobotnią noc, 5 listopada o godzinie 1:00 rozpocznie się finał drabinki przegranych pomiędzy Houston Outlaws a San Francisco Shock. Zwycięzca tego meczu awansuje do wielkiego finału, który odbędzie się o godzinie 3:00. Na swojego rywala czeka tam Houson Outlaws. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w formacie BO5, a drugi w BO7.

Transmisję z playoffów możecie oglądać ekskluzywnie na kanale YouTube Overwatch League.

Prezentacja nowego tanka Overwatcha 2

Blizzard zapowiedział już również, że podczas finałów Overwatch League czeka kilka atrakcji fanów, którzy wrócili ostatnio do gry w Overwatcha. Premiera sequela przyciągnęła sporo uwagi na OWL i wielu graczy ogląda zapewne playoffy, by nauczyć się paru sztuczek i zaadaptować kilka z nich do swoich gier rankingowych.

Podczas sobotniej transmisji ma odbyć się oficjalna prezentacja nowego bohatera Overwatcha 2. Organizatorzy niestety nie wyjaśnili, kiedy dokładnie mamy spodziewać się tego teasera ani co dokładnie na nim zobaczymy.

Na ten moment jesteśmy jednak pewni, że nowa postać będzie tankiem i trafi do Overwatcha 2 6 grudnia. Jest to dzień premiery drugiego sezonu i jak zapowiadał już wcześniej Blizzard, dzień debiutu nowego bohatera.

Najlepsze tematy

Reklama