Reklama

Joanna Jędrzejczyk inwestuje w esport i zasila szeregi znanej organizacji

Szeregi polskiej organizacji esportowej Anonymo Esports zasiliła Joanna Jędrzejczyk - czołowa zawodniczka MMA i była mistrzyni najbardziej prestiżowej organizacji tej dyscypliny, czyli UFC.

Anonymo Esports to jedna z najbardziej prominentnych marek w rodzimym sporcie elektronicznym. Działająca od 2021 roku organizacja zdołała przebić się do mainstreamu, przy okazji zyskując spore rzesze oddanych i wiernych fanów. Co rusz słyszymy o kolejnych działaniach Anonimowych.

Joanna Jędrzejczyk częścią Anonymo Esports

Tym razem Anonymo Esports otrzymało potężne wzmocnienie. Do organizacji dołączyła gwiazda MMA światowego formatu, ikona sztuk walki w kraju nad Wisłą - Joanna Jędrzejczyk. Jak możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie, utytułowana zawodniczka poczyniła inwestycję w esportową markę - jest to bowiem część wspólnego projektu realizowanego wraz z BLIK-iem.

Reklama

Jakie zadania stoją przed Jędrzejczyk w organizacji esportowej? Przede wszystkim propagowanie sportu elektronicznego wśród: kobiet, dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Istotna będzie także edukacja dotycząca mentalności podczas rywalizacji. A kto, jak nie sama utytułowana zawodniczka MMA ma dawać dobry przykład i być wzorem do naśladowania.

Chociaż sport tradycyjny i sport elektroniczny to dwie odrębne dyscypliny, prócz mentalności w obu przypadkach ważne są: walka do końca, dbanie o siebie, swoją dietę, suplementację i trening fizyczny. To właśnie te aspekty będą leżeć w części obowiązków Jędrzejczyk.

Co więcej, jak już wspomnieliśmy, cały projekt realizowany jest we współpracy z marką BLIK. To właśnie ten podmiot staje się partnerem żeńskiej dywizji Anonymo Esports w grze VALORANT. "Będziemy rozwijać grupę dziewczyn w drużynie, działać na szeroką społeczność fanów oraz pomagać dziewczynom marzącym o wejściu do esportu w realizacji ich marzeń" - wyjaśnia Jędrzejczyk.

Kolejna walka Jędrzejczyk - ze stereotypami w esporcie

Tym samym jedna z największych kobiecych postaci współczesnego MMA chce rzucić rękawice stereotypom i pokazać, że w dzisiejszych czasach dyscyplina sportu elektronicznego nie jest dedykowana tylko i wyłącznie mężczyznom. "Chcę dawać im siłę i wiarę w to, że można, że nawet gdy mecz wydaje się przegrany, to tak naprawdę jego rolę można odwrócić na samym końcu" - dodaje polska zawodniczka.

Z całą pewnością współpraca Joanny Jędrzejczyk z grupą Anonymo Esports może wnieść sporo wymiernych korzyści, nie tylko marketingowych, ale przede wszystkim tych związanych z pozytywnymi rezultatami w zawodach i rozgrywkach drużyn reprezentujących barwy "Anonimowych".

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk | Anonymo Esports

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy