Reklama

John Wick zagości w Call of Duty: Warzone 2? Fani tego pragną!

Fani Warzone 2 chcieliby za wszelką cenę zobaczyć w grze nową zawartość, opartą o filmy z serii John Wick - powstało już nawet odpowiednie zgłoszenie dla Activision.

Już wcześniej w historii Warzone pojawiały się crossovery z różnymi markami filmowymi, jak na przykład Szklana Pułapka, Godzilla oraz Rambo - nic dziwnego, że fani czekają na więcej. Autorzy zapowiedzieli nawet Shreddera z Wojowniczych Żółwi Ninja, który ma się pojawić w ramach 2. sezonu, ale graczom to wciąż za mało. A skoro w kinach kilka dni temu zadebiutowała 4. część serii John Wick - i cieszy się bardzo dobrym odbiorem wśród widzów - pomysł na temat dla kolejnego crossovera pojawił się właściwie sam.

Jeden z fanów obu marek podrzucił na Reddicie pomysł, który od razu podchwycili i poparli inni gracze. Zdaniem niektórych, taka paczka nowej zawartości mogłaby być lepsza niż 99% aktualizacji tego typu, które do tej pory pojawiły się w grze.

Reklama

Oczywiście pod wpisem pojawiły się też głosy przeciwników pomysłu by dodać zawartość związaną z filmem do gry, którzy woleliby jednak, by autorzy Warzone 2 skupili się na poprawkach, zamiast tego typu dodatkach. Są to głosy o tyle istotne, że kilka dni temu kolejny duży streamer uskarżał się na jakość Warzone 2, a szczególnie serwery gry po tym, jak podczas jednej z rozgrywek został “odstrzelony" przez osłonę, co jak się potem okazało - było spowodowane desynchronizacją. 

Jednak twórcy gry od dawna stosują podział ról w zespole i poprawkami zajmuje się inny zespół niż dostarczaniem nowej zawartości, więc nic chyba nie stoi na przeszkodzie, by gracze otrzymali i jedno, i drugie. Poza tym, byłoby to spore odświeżenie w stosunku do tego, co mamy w Warzone 2 obecnie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty | Warzone | John Wick

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy