Reklama

Legenda CS:GO kapitanem drużyny w MOVE Federation 2

MOVE Federation było jednym z zaskakujących projektów w ubiegłym roku na polskiej scenie freakowej. Odstąpiono tym razem od sportów walki i postanowiono zaprosić influencerów do rywalizacji w futsalu (halowa piłka nożna). Niedługo odbędzie się druga edycja. Kapitanem jednej z drużyn będzie ikona CS:GO.

MOVE Federation, czyli influencerzy w roli piłkarzy

MOVE Federation to niezwykle interesujący projekt. Zaproszeni influencerzy biorą udział w rozgrywkach futsalowych na hali. Nie są to jednak typowe rozgrywki piłkarskie. Organizatorzy zmodyfikowali nieco zasady, na przykład inaczej punktując gole, które padną z odpowiednio dalekiego dystansu. W pierwszej edycji udział wzięli m.in. Adrian "Medusa" Salamon, Michał "Boxdel" Baron, Wojciech Gola, Patrycja Mołczanow, czy Jakub "Kubańczyk" Flas.

Pierwsza edycja odbyła się 19 listopada ub. roku i było to wydarzenie szeroko komentowane w polskim internecie. Kilka dni temu ogłoszono, że MOVE Federation wraca z drugą edycją. Odbędzie się ona na hali w Gliwicach. Poznaliśmy właśnie kapitana jednej z drużyn. To słynny zawodnik CS:GO - Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski.

Reklama

PashaBiceps teraz będzie kapitanem drużyny w MOVE Federation

Jarząbkowski od wielu lat znany jest z bardzo aktywnego trybu życia. Promuje go od wielu lat w sieci, pokazując m.in. treningi na siłowni. Po zawieszeniu profesjonalnej kariery, pashaBiceps wystąpił na dwóch freakfightowych galach sportów walki. W High League wygrał pojedynek bokserski z "Owcą WK", a następnie przegrał na zasadach MMA z Marcinem Dubielem. Teraz Pasha będzie na boisku kapitanem drużyny.

Jak na razie nieznany jest jeszcze jej skład, ale bardzo prawdopodobne jest to, że w tej ekipie znajdą się także inne postacie znane ze świata esportu. Co ciekawe, dla Pashy nie będzie to debiut w starciu piłkarskim. Kilka lat temu Virtus.pro zmierzyło się w Kolonii z brazylijskim SK Gaming w meczu towarzyskim. Polacy przegrali tamto bardzo wyrównane spotkanie 4:5.

Pierwsza konferencja przed turniejem odbędzie się już 25 lipca o godzinie 20:00. Transmisja na kanałach MOVE Federation oraz FAME MMA.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: CS:GO | Jarosław 'pashaBiceps' Jarząbkowski
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy