Reklama

Reklama

​Modern Warfare 2 - oto najmniejszy karabin snajperski na świecie

Rusznikarstwo w Modern Warfare 2 pozwala na naprawdę wiele. Jeden z graczy postanowił wykorzystać nieco kreatywności i stworzyć... najmniejszy karabin snajperski, który przypomina bardziej mały pistolet niż potężny i dalekosiężny sprzęt.

Call of Duty: Modern Warfare 2 doczekało się tak głośnej premiery nie tylko z uwagi na fakt, że jest to sequel jednej z najbardziej udanych produkcji z serii Call of Duty. Już na samym początku twórcy z Infinity Ward zapowiadali, że tytuł otrzyma szereg nowości, usprawnień i dodatków, w przypadku których można nawet mówić o rewolucji.

Takową rewolucją jest Rusznikarz w wersji 2.0, który oferuje naprawdę wiele. Gracze mogą według własnych preferencji modyfikować rozmaite bronie. W odróżnieniu od tego, co mogliśmy uświadczyć w poprzedniej części, Modern Warfare 2 posiada tych dodatków i urozmaiceń związanych z broniami znacznie, znacznie więcej. Elastyczność w tych kwestiach i mnogość wariantów podsyca tylko kreatywność graczy.

Reklama

Karabin snajperski w wersji miniaturowej. Pewien gracz Modern Warfare 2 skorzystał ze swojej bogatej wyobraźni i stworzył to...

Jeden z użytkowników Reddita działający w tym serwisie jako "TenaciousPix" przedstawił światu autorską wizję miniaturowej wersji karabinu snajperskiego. Jego rusznikarski projekt oparty został o karabin SA-B 50. Wszystkie dodatki, które zostały zaimplementowane w tej broni, możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Jak przyznał sam autor koncepcji, rusznikarz w nowej wersji "pozwala zrobić wiele okropnych obrzydliwości, a ta z pewnością jest jedną z nich", surowo oceniając przy tym swoje dzieło. Trzeba przyznać, że choć jego miniaturowy karabin snajperski wygląda komicznie, to nie warto go skreślać przed pełnymi testami na polach walki w Modern Warfare 2...

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare II

Reklama