Reklama

Reklama

​Najlepszy gracz CS:GO z apelem do Valve. Za pieniądze naprawi im grę

Oleksandr "s1mple" Kostylev znów jest na ustach wszystkich. Ukraińska supergwiazda CS:GO bezpośrednio zwróciła się do deweloperów z Valve z nietypową, intrygującą propozycją.

Popularny "s1mple" uznawany jest przez niemal całą esportową społeczność za najlepszego i prawdopodobnie najwybitniejszego zawodnika Counter-Strike: Global Offensive. Ukrainiec święci triumfy w barwach Natus Vincere, przez cały okres swojej profesjonalnej kariery wygrał już dziesiątki turniejów, zgarniając przy tym dokładnie 21 nagród dla najlepszego zawodnika danych rozgrywek (MVP).

Apele do Valve ze strony graczy CS:GO to częstość

Nic więc dziwnego, że apele i słowa wypowiadane publicznie przez Kostyleva odbijają się w środowisku tak ogromnym echem. Ostatnio "s1mple" po raz kolejny zrobił sporo szumu wokół siebie, apelując do producentów z Valve i deklarując im chęć swojej pomocy w ulepszeniu kultowego już CS’a.

Reklama

Gracze CS:GO już od dawna wyrażają ubolewanie wobec kondycji popularnej taktycznej strzelanki od Valve. Na producentów często spada krytyka związaną z nieprzykładaniem odpowiedniej uwagi do dzieła, które wyprodukowali. Społeczność wyczekuje nowego silnika Source 2, a także podjęcia problemu oszustów, który niczym nowotwór zjada żywe komórki na ciele popularnego CS’a.

Nie ma w tym więc nic dziwnego, że nawet ci najlepsi z najlepszych próbują różnymi środkami i metodami dobić się do deweloperów i zaapelować nawet w tak prozaiczny i nieco odrealniony sposób.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy