Reklama

Nie żyje charyzmatyczny popularny YouTuber. Miał zaledwie 23 lata

Muudea Sedik znany szerzej w sieci jako "Twomad" nie żyje. Popularny YouTuber, którego filmy notowały ogromne wyświetlenia w serwisie, zmarł w wieku zaledwie 23 lat. Policja podejrzewa, że głównym powodem śmierci mogło być przedawkowanie narkotyków.

Twomad to kanadyjski YouTuber działający na tym portalu z dużymi sukcesami od 2018 roku. Przez cały swój okres aktywności twórca zgromadził prawie 2,2 mln obserwujących go osób. Filmy, które umieszczał niemal za każdym razem odnosiły sukces. Te rekordowe notowały przeszło kilka milionów wyświetleń.

Sporej części internautów Twomad dał się poznać jako streamer nadający najczęściej w grach takich jak Fortnite czy Overwatch. Z tą drugą grą Sedik związał się nawet na dłużej swoimi autorskimi seriami z cyklu "How 2..." i "Nerf...". 23-latek znany był ze swojego nietuzinkowego humoru i charyzmy.

Reklama

Niestety sieć obiegły bardzo smutne informacje. Policja w Los Angeles miała znaleźć martwego YouTubera w jego własnym domu, po tym jak kilka dni nie kontaktował się ze swoją rodziną i współpracownikami. W mieszkaniu znaleziono akcesoria z narkotykami, co od razu wzbudziło u funkcjonariuszy podejrzenie, że 23-latek mógł przedawkować nielegalne substancje.

Twomad na swoim kanale na YouTube nie był aktywny od blisko półtora roku. Ostatni film stworzony przez niego pojawił się w sierpniu 2022 roku. W ostatnich miesiącach kariera Kanadyjczyka mocno się załamała. Twórca został oskarżony o molestowanie seksualne, a nawet pedofilię. Chociaż nic mu sądownie nie udowodniono, było to bezpośrednim bodźcem do sukcesywnego wycofywania się 23-latka z Internetu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Overwatch
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy