Reklama

Reklama

Nowa postać Overwatch 2. Blizzard prezentuje Sojourn na fabularnym zwiastunie

​Hype na Overwatcha 2 powoli wraca do życia. Po serii opóźnień i znaków zapytania Blizzard zaczyna odkrywać karty. Jedną z nich jest Sojourn, nowy bohater sequela, którego zobaczyliśmy na fabularnym zwiastunie.

O Overwatchu 2 słyszeliśmy do niedawna tak niewiele, że niektórzy zaczynali wątpić w istnienie tego projektu. Popularność pierwszej odsłony znacząco spadła, konkurencja cały czas rosła w siłę, a Blizzard nie mówił słowa o swoich planach na przyszłość. Na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać, wraca Overwatch League, a twórcy budują hype wokół sequela.

Reklama

Na kanale YouTube gry pojawił się ostatnio krótki zwiastun fabularny zapowiadający Sojourn, nową postać Overwatcha. Jej prawdziwie imię to Vivian Chase i służyła w kanadyjskich jednostkach specjalnych u boku Soldiera 76.

Postać wygląda ciekawie, aktorka podkładająca pod nią głos brzmi świetnie, a tło fabularne Sojourn sugeruje, że może mieć w rękawie kilka potężnych umiejętności.

Brakuje nam oczywiście tylko gameplayu, najważniejszego elementu każdej postaci. Trudno spodziewać się, żeby władająca potężną bronią Sojourn była supportem. Bliska znajomość z Soldierem 76 może z kolei uczynić z nich dwójkę silnych DPS-ów.

Jest szansa, że odpowiedzi na niektóre pytania dostaniemy 26 kwietnia, kiedy rozpocznie się zamknięta beta Overwatcha 2. Powinniśmy poznać tam nie tylko umiejętności Sojourn, ale też zmiany wprowadzone do całej gry.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy