Reklama

​Oryginalna mapa z początkowych sezonów wraca do Fortnite!

Tęskniliście za oryginalną, starą mapą w grze Fortnite? Jeśli tak, to spieszymy z rewelacyjnymi informacjami. Już teraz ponownie możecie wskoczyć na Akry Anarchii, Sklepową Sadybę, Fatalne Pola czy Lepki Lasek, a wszystko to za sprawą jednego twórcy...

Fortnite regularnie otrzymuje mniejsze, jak również duże aktualizacje, które urozmaicają cały gameplay. Pojawiają się nowe wariacje broni i kolejne lokacje do lądowania. Istnieje jedna rzecz, którą niemal cała społeczność gry chciałaby przywrócić. To stara klasyczna mapa z wieloma kultowymi miejscówkami znanymi z pierwszego Rozdziału gry.

Epic Games słynie z tego, że bardzo często przebudowuje mapę Fortnite w celu zwiększenia różnorodności i pozbycia się efektu znużenia wśród graczy. Aktualnie tkwimy w 2. Sezonie Rozdziału 4., który premierę zaliczył 10 marca tego roku, a fani nadal z nostalgią wzdychają do prostoty, która tkwiła w pierwszych sezonach, jeśli chodzi o grywalną planszę.

Reklama

Klasyczna mapa Fortnite powraca. Można na niej grać w Trybie Kreatywnym

Według wielu była to jedyna prawdziwa mapa, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich jej postaci w całej historii gry. Za sprawą twórcy Atlas OGBR kultowa klasyczna mapa z pierwszych sezonów powróciła w Trybie Kreatywnym 2.0.

Omawiana mapa została z ogromną dbałością zrekonstruowana. Uświadczymy tutaj wszystkie znane z początkowych sezonów miejsca: Fatalne Pola, Lepki Lasek, Akry Anarchii, Słony Strumień, Sklepową Sadybę czy chociażby Samotne Schronisko. Bez wątpienia nakład pracy, jaki został włożony w powstanie tego projektu, jest wręcz gargantuiczny.

Mapa zadebiutowała w drugiej połowie marca i według jej twórców stale będzie rozwijana. Jeśli chcecie ją sprawdzić, wystarczy, że wpiszecie podany kod w Trybie Kreatywnym:

  • 2179-7822-3395
ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy