Reklama

Reklama

​Oto prawdopodobnie najlepszy karabin snajperski w Call of Duty: Warzone 2

Wraz z premierą Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 gracze otrzymali dostęp do zaawansowanego rusznikarza, który pozwala na dowolną modyfikację broni. Dzięki temu często jesteśmy w stanie stworzyć nieco komiczne mieszanki, ale także prawdziwie śmiercionośne narzędzia na polu walki.

Odpowiednia konfiguracja wraz z implementacją właściwych dodatków do konkretnej broni może istotnie wpłynąć na to, że normalna wersja np. karabinu snajperskiego czy szturmowego otrzyma duże wzmocnienie i jeszcze lepiej sprawdzi się w konfrontacji z przeciwnikami.

W serwisie YouTube funkcjonuje kanał "IceManIsaac" prowadzony przez znanego w branży gracza, który często nazywany jest także "guru Warzone". Użytkownik ten posiada bardzo dużą wiedzę na temat działania broni dostępnych w Modern Warfare 2 i Warzone 2. Dzięki swoim wnikliwym testom IceManIsaac stwierdził, że udało mu się znaleźć idealny karabin snajperski.

Reklama

Aktualnie karabiny snajperskie nie są najczęstszym wyborem graczy na mapie Al Mazrah. Większość zdecydowanie bardziej ochoczo sięga po średnio i dalekodystansowe karabiny szturmowe. IceManIssac odpowiada jednak, że jego mieszanka może zupełnie odwrócić cały gameplay.

Za podstawę przyjął karabin snajperski Signal 50. Jest to broń, która potrafi powalić przeciwnika na ziemię dwoma celnymi strzałami. Konfiguracja oparta została o dodatki wpływające na zwiększenie prędkości pocisku i odpowiednią optykę w postaci Forge Tac Delta 4.

Signal 50 - zaimplementowane dodatki do broni:

  • Tłumik: Nilsound 90 Silencer
  • Laser: FSS OLE-V Laser
  • Amunicja: .50 cal High Velocity
  • Optyka: Forge Tac Delta 4
  • Chwyt tylny: SA Finesse Grip

Według autora tego projektu tak rozbudowany Signal 50 jest prawdopodobnie zbyt silną bronią na obecnie funkcjonującą metę w Warzone 2. Jeśli jesteście chętni, to wypróbujcie zaprezentowane w tym materiale rozwiązanie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy