Reklama

Reklama

Overwatch 2. Gracze zmagają się z olbrzymim problemem... w dobę od premiery

Premiera Overwatch 2 to jedno z ważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni. Stała się też przyczyną wielu problemów, trapiących graczy.

Od oficjalnego startu Overwatch 2 minęły ponad 24 godziny. Gracze niestety nadal skarżą się na problemy z logowaniem, kolejki, losowe rozłączanie z serwerem i innego typu błędy. Jeśli spróbujecie teraz zalogować się do gry, prawdopodobnie przywita Was ekran z informacją, że przed Wami w kolejce do gry są setki, jeśli nie tysiące graczy. 

Może też zdarzyć się, że zostaniecie wyrzuceni całkowicie, a cała próba skończy się błędem. W skrajnym przypadku, jeśli nawet uda Wam się zalogować, może się okazać, że zniknęły wszystkie Wasze elementy kosmetyczne, waluta oraz bohaterowie, zebrani w poprzedniej części.

Reklama

Blizzard od momentu startu jest bardzo oszczędny w informacje o problemach. Zeszłej nocy reżyser gry, Aaron Keller informował, że powoli zespół rozwiązuje problemy ze stabilnością i serwerami. Gra miała również problemy z co najmniej dwoma atakami DDoS. Strona “znanych problemów" miała być aktualizowana w miarę rozwiązywania kolejnych z nich. Lista aktualnie zawiera “niespodziewany błąd serwera, wynikający z połączonych kont PC i konsolowych, błąd znikających przedmiotów kosmetycznych oraz losowe rozłączania.

Niektórzy gracze informują, że zamiana na region w Azji w launcherze Battle.net czasem pozwala połączyć się szybciej z grą, ale to bardzo losowe przypadki. Zdarzają się oczywiście pojedynczy gracze, którzy nie mają żadnych problemów, ale zdecydowana większość natrafia na błędy właściwie w hurtowych ilościach. Większość z nich wygląda jakby miała przyczynę w serwerach. 

Zdarzają się też tak śmieszne błędy jak brak włosów postaci. Aktualnie graczom nie pozostaje nic innego jak śledzić kanały social media gry w poszukiwaniu informacji o rozwiązanych kolejnych problemach. Najgorsze dla wielu jest to, że Overwatch 2 zastąpił poprzednią grę, więc nie ma nawet możliwości powrotu do starej wersji.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy