Reklama

Reklama

Overwatch 2. Odblokowanie nowej postaci może zająć podobno nawet 15 godzin

Przecieków z Overwatcha 2 ciąg dalszy. Insiderzy zostają przy temacie Battle Passa i zdradzają, że będziemy potrzebować nawet 15 godzin, żeby odblokować nową postać za pomocą przepustki sezonowej.

Battle Pass rodem z Call of Duty

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się oficjalnie, że Overwatch 2 podąża drogą Call of Duty. Najpierw podjęto decyzje o zakończeniu sprzedaży loot boxów, później wspomniano o kosmetycznym sklepie i wreszcie dowiedzieliśmy się o Battle Passie. Overwatch 2 monetyzacją powinien przypominać w rezultacie większość współczesnych gier multiplayer.

Tren rozpoczęty przez Fortnite’a przyjął się doskonale wśród większości produkcji. Battle Pass dla większości graczy jest przede wszystkim doskonałą motywacją do regularnej gry. Co każdy mecz pasek doświadczenia delikatnie rośnie i zachęca do dalszej rywalizacji. Po latach rozwoju jest to również świetny sposób na pochwalenie się swoim doświadczeniem i świecenie w lobby kolorowymi skinami dostępnymi w pierwszych sezonach.

Reklama

Nowe postaci Overwatcha 2

Blizzard doprecyzował ostatnio, że wszystkie nowe postaci będą odblokowywane poprzez Battle Pass. Przepustka będzie podzielona na część darmową i premium. W tej pierwszej części już w pierwszym sezonie znajdą się nie tylko drobne kosmetyczne gadżety, ale również Kiriko, najnowsza postać planowana przez Blizzard.

Nowy post na 4Chanie uświadomił dodatkowo graczom, jak wiele czasu będą potencjalnie potrzebować na odblokowanie postaci. Według najnowszego przecieku zyskanie dostępu do nowego bohatera może zająć nawet 15 godzin. Informacje z 4Chana trzeba raczej traktować z przymrużeniem oka, ale w oczach Blizzarda takie rozwiązanie mogłoby być dodatkową zachętą do kupienia premium Battle Passa. Po zakupie przepustki dostajemy bowiem konkretną liczbę poziomów i od razu mamy dostęp do nowej postaci.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy