Reklama

Reklama

Overwatch 2. Jak otrzymać darmowy dostęp do beta testów?

Startują beta testy gry Overwatch 2 w trybie PvP. Rozpoczną się one 26 kwietnia o godzinie 20:00 i potrwają do 17 maja. Istnieją dwa sposoby, by móc otrzymać dostęp do tych testów, a my prezentujemy niezbędne informacje mówiące o tym, jak można to zrobić.

Overwatch to kultowy już zręcznościowy shooter, który wpasował się w gusta ogromnej rzeszy graczy. Gra swój oficjalny debiut na rynku miała w połowie 2016 roku z inicjatywy studia Blizzard Entertainment. Produkcja wniosła sporo zamieszania i świeżości w rynek sportu elektronicznego - głównie za sprawą Overwatch League.
Aktualnie długo wyczekiwanym tytułem jest Overwatch 2, na który apetyty ostrzą sobie fani zręcznościowych i dynamicznych strzelanek. Na przełomie ostatnich kilku miesięcy do sieci wypływało coraz informacji odnośnie tego dzieła, chociaż wiele z nich nadal pozostawało nieodkrytymi zagadkami.

Blizzard Entertainment wyszedł naprzeciw oczekiwaniom wszystkich graczy i finalnie postanowił otworzyć beta testy, które zaczną się 26 kwietnia, a zakończą 17 maja. Testowany ma być rywalizacyjny tryb PvP.

Overwatch 2. Jak otrzymać dostęp do beta testów gry?

Reklama

Do testów zgłosić możecie się pod tym adresem.

Wybrani gracze otrzymają powitalną wiadomość e-mail od zespołu Overwatch z instrukcjami o ewentualnym dostępie. Wiadomości będą rozsyłane w chwili startu testów (26 kwietnia, godz. 20:00). Producenci planują wysyłać zaproszenia również w późniejszym czasie, więc jeśli nie otrzymacie dostępu przez pierwsze godziny, to jeszcze nie jest nic straconego.

By otrzymać rzeczone zaproszenie, niezbędne jest posiadanie zainstalowanej gry Overwatch na waszych komputerach. Jeśli takowej nie macie - możecie pobrać i zainstalować grę w darmowej wersji próbnej na czas trwania testów.

Dostęp do beta testów Overwatcha 2 można otrzymać jeszcze w inny sposób. Wystarczy, że w dniu 27 kwietnia (środa) od godziny 19:00 do 28 kwietnia do godziny 3:00 będziecie oglądać rozgrywkę w serwisie Twitch.tv u wybranego streamera znajdującego się na liście pod tym linkiem (tabelka w dolnej sekcji strony).

Aby uzyskać dostęp, musicie oglądać transmisje na żywo u jednego (bądź kilku) twórcy/twórców przez 4 godziny. Pamiętajcie, że musi to być streamer widniejący na liście opublikowanej przez Blizzard!

Co więcej, uprzednio należy połączyć swoje konto Battle.net z kontem Twitch. Można tego dokonać w ustawieniach na stronie Twitch.tv.


ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2

Reklama