Reklama

Reklama

Overwatch 2: Oto, co znajdzie się w wersji beta

​Blizzard potwierdza więcej szczegółów na temat nadchodzącej bety Overwatch 2, w tym zmiany u bohaterów i nowe mapy, które gracze będą mogli wypróbować.

Fani Overwatch czekali latami, aby zagrać w Overwatch 2, i wreszcie dostali swoją pierwszą szansę w zeszłym miesiącu podczas bety PvP gry na PC. Teraz jeszcze więcej fanów będzie miało okazję wypróbować Overwatch 2 przed premierą wczesnego dostępu 4 października, ponieważ druga wersja beta ma się odbyć w przyszłym tygodniu.

Reklama

Zmiany w Overwatch 2, na które wszyscy czekali

Blizzard potwierdził, że kolejna beta Overwatch 2 PvP odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego i zakończy się 18 lipca. Osoby zainteresowane grą w betę Overwatch 2, będą musiały się zarejestrować.

Nie jest to otwarta beta. Blizzard planuje wysyłać zaproszenia etapami, ale można zagwarantować sobie dostęp do wersji beta, kupując pakiet Overwatch 2 Watchpoint za 39,99 dolarów. Oprócz dostępu do wersji beta gra zawiera kilka kosmetycznych gadżetów i dostęp do Overwatch 1.

Blizzard potwierdził również wszystko, czego fani mogą się spodziewać w nowej becie Overwatch 2 PvP. Beta pozwoli graczom wypróbować nowy format 5v5 wraz z nowymi bohaterami Sojourn i Junker Queen.

Oprócz tego będzie można zapoznać się ze zmianami u istniejących bohaterów. Udostępniony będzie także nowy tryb gry Push Overwatch 2, dwie nowe mapy oraz nowy system pingowania.

Jest całkiem możliwe, że Blizzard przygotowuje większą liczbę podobnych wydarzeń, związanych z Overwatch 2.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy