Reklama

​Overwatch 2. Premiera, zwiastun, weryfikacja telefoniczna, rozmiar gry

Już tylko dni dzielą nas od oficjalnej premiery gry Overwatch 2. Z tego tytułu na oficjalnym kanale produkcji opublikowany został oficjalny przedpremierowy zwiastun. Poznaliśmy również datę, kiedy zacznie się wstępne pobieranie gry, jej rozmiar oraz warunki rejestracji poprzez weryfikację.

Overwatch 2 za darmo dla wszystkich

Chociaż fani Overwatcha mają dosyć ambiwalentne podejście do premiery sequela tego tytułu, są oczywiście również tacy, którzy nie mogą się już wręcz doczekać kiedy przystąpią do zaciekłych pojedynków w tym dynamicznym shooterze.

Przypomnijmy, że Overwatch 2 pojawi się na rynku 4 października bieżącego roku. Rozgrywka (odmiennie od pierwszej odsłony) oparta jest o model free-to-play, więc możliwość wzięcia udziału w zabawie zrodzi się przed każdym graczem.

Reklama

Overwatch 2. Rozmiar i waga gry

Wstępne pobieranie gry rozpocznie się już 30 września w piątek w okolicach godziny 22:30. Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że Overwatch 2 będzie zajmować blisko 50 GB w przypadku platformy PC. Uczciwie trzeba przyznać, że to sporo, więc jeśli jeszcze nie poczyniliście porządków na swoich dyskach, to teraz jest na to idealny moment.

Weryfikacja telefonu to konieczność

Overwatch 2 to także nowości ze strony Blizzarda w zakresie bezpieczeństwa. By przystąpić do rozgrywki niezbędne będzie podanie swojego numeru telefonu. Deweloperzy chcą w ten sposób już na starcie wyeliminować toksyczne jednostki i pozbawić łatwej możliwości działania wszystkim oszustom.

Już na sam koniec zostawiamy Was z oficjalnym zwiastunem gry, który zadebiutował na kanałach Overwatcha w dniu wczorajszym. Nie pozostaje nic innego, jak wystartować z oficjalnym odliczaniem do premiery gry.

Overwatch 2 pojawi się na rynku 4 października na platformach: PS4, PS5, PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Blizzard Entertainment | Overwatch 2
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy