Reklama

​Overwatch 2 będzie dostępny za darmo. Znamy datę premiery gry od Blizzarda!

To już oficjalne. Nadchodząca druga odsłona kultowego esportowego shootera od Blizzarda będzie dostępna za darmo dla wszystkich. Producenci uraczyli nas oficjalnym zwiastunem gry Overwatch 2. Poznaliśmy także datę premiery.

O drugiej części gry Overwatch słyszeliśmy całą masę pogłosek już dawno temu. Pierwsze przecieki wskazywały, że oficjalna premiera kolejnej odsłony może mieć miejsce przed wakacjami w 2022 roku. Doniesienia częściowo okazały się prawdziwe... częściowo.

Od 26 kwietnia do 17 maja bieżącego roku Blizzard Entertainment zorganizował beta testy gry. Gracze mogli ścierać się w trybie rywalizacyjnym PvP. Nie wszystkim udało się otrzymać dostęp do rzeczonych testów, ale większość tych, którzy mieli okazje do nich przystąpić, chwalili gameplay i nowe rozwiązania zaimplementowane przez deweloperów.

Reklama

Testy Overwatcha 2 przyciągnęły ogromne rzesze widzów na największe serwisy streamingowe. Nadchodząca produkcja Blizzarda oglądana była w pewnym momencie przez prawie 1,5 miliona osób na żywo, co okazało się wynikiem absolutnie hitowym.

Overwatch 2 za darmo dla wszystkich. Premiera w październiku 2022 roku

Twórcy zdecydowali się na odważny krok. Overwatch 2 będzie funkcjonował na modelu Free 2 Play, co oznacza, że w tytuł będzie mógł grać każdy. Oczywiście mowa tutaj o trybie PvP. Opcja PvE ma być z kolei płatna i nie wiadomo tak naprawdę kiedy zagości w grze.

Overwatch 2 w trybie PvP pojawi się na rynku już 4 października. Zaplanowana data będzie oficjalną premierą, lecz na zasadzie Wczesnego Dostępu, który może zawierać nieco ograniczone możliwości.


ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Activision Blizzard
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy