Reklama

Overwatch 2 - Space Ranger nową postacią. Gracze znaleźli wskazówkę na mapie

Do Overwatcha 2 powoli zmierzają duże zmiany. W oczekiwaniu na nową postać gracze spekulują, kim będzie tajemniczy Spacer Ranger i jaką rolę będzie pełnić w mecie gry.

Aktualnie w Overwatchu 2 trwa już 11 sezon. Dostaliśmy oczywiście nowy karnet bojowy, powróciła słynna Pink Mercy, a Colosseo doczekało się sporych zmian, a grę wzbogaciła zupełnie nowa mapa. Motywem przewodnim Battle Passa jest z kolei Super Mega Ultra Watch. Wszelcy fani transformersów i anime doskonale odnajdą się w tym sezonie i wzbogacą swoją bibliotekę skinów o kilka bardzo atrakcyjnych wariantów.

Reklama

Mimo że 11 sezon zaczął się raptem kilka dni temu, wiemy już, że kolejna, obszerna aktualizacja przyniesie graczom Overwatcha 2 nową postać. Debiuty nowych bohaterów to bez wątpienia jedne z większych wydarzeń w popularnym shooterze Activision Blizzard. Postaci często odświeżają metę, wprowadzają trochę zamieszania do pierwszych tygodni sezonu i zachęcają do powrotu do gry wielu weteranów.

Na ten moment nie wiemy na razie wiele o nadchodzącej postaci, ale jej tymczasowa nazwa to Space Ranger. Wyjątkowy pseudonim pozwolił graczom spróbować swoich sił w spekulacjach i zgadnąć, co dokładnie będzie miał do zaoferowania jeden z bohaterów. Co ciekawe, potencjalną wskazówkę dotyczącą Space Rangera zauważył niedawno jeden z graczy na kilku mapach Overwatcha 2.

Content Creator Hazelet zauważył, że na Route 66, Blizzard World i Hollywood zauważyć można w pewnym momencie ten sam spadający z nieba meteor. Jedyną mapą osadzoną w Stanach Zjednoczonych, która nie zawiera tego potencjalnego easter egga, jest Midtown. Gracze nie wiedzą na razie, co to może oznaczać, ale większość bacznie śledzących Overwatcha 2 osób sugeruje, że ma to związek ze Space Rangerem.

Pierwszy raz o tej postaci usłyszeliśmy w listopadzie 2023, podczas BlizzConu. Od tej pory widzieliśmy jedynie grafiki koncepcyjne, na których Space Ranger była wyposażona w rakiety i broń SMG. Teoretycznie może to oznaczać, że mamy do czynienia z DPS-em. Overwatch 2 regularnie potrafi jednak zaskakiwać i równie dobrze może okazać się, że rakiety leczą sojuszników, a pociski z SMG zapewniają im wzmocnienia.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy