Reklama

Reklama

Overwatch 2: Twórcy nie reagują na znaczący błąd w grze

​Overwatch 2 z każdym kolejnym dniem słynie bardziej z liczby błędów niż z wprowadzonych w sequelu zmian. Najnowszy bug może uczynić Tracer znacznie silniejszą.

Błędy stały się szybko nieodłączną częścią Overwatcha 2. Wszystko zaczęło się od Torbjorna i Bastiona, których Blizzard był zmuszony wyłączyć w rankedach. Potem widzieliśmy też problemy z Brigitte oraz Mei, która raptem kilka dni temu wróciła do gry.

Uwagę na nowy błąd zwrócił ostatnio na Reddicie u/PikeOrShield. W krótkim materiale wideo zaprezentował, że Tracer straciła tzw. "fall of damage", czyli do 20 metrów zadaje dokładnie takie same obrażenia.

Reklama

Temat ten zaadresował szybko Blizzard. Game Director poinformował, że planują naprawić ten błąd w przyszłym patchu i do tego czasu Tracer będzie cały czas dostępna w grze. Błąd ten istnieje podobno od kilku aktualizacji i zdaniem deweloperów nie wpłynął znacząco na siłę postaci.

Mówiąc krótko, Tracer jest według Blizzarda na tyle słaba, że nawet pozornie poważny błąd nie jest w stanie uczynić ją jedną z silniejszych postaci w grze. Dało to najwyraźniej do myślenia twórcom i chcą w przyszłej aktualizacji zrekompensować jakoś Tracer naprawiony bug.

Możliwe, że jeden z nadchodzących patchy wprowadzi więc trochę zmian do balansu postaci i do czasów swojej świetności wróci jedna z najpopularniejszych postaci Overwatcha.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy