Reklama

Reklama

Overwatch 2: Twórcy zmuszeni do reakcji w odpowiedzi na krytykę graczy

Krytyka Overwatcha 2 wreszcie dotarła najwyraźniej do Blizzarda. Deweloperzy mieli czas przyjrzeć się bliżej wytkniętym im problemom i zadecydować, co dokładnie planują zmienić w przyszłości.

Fani Overwatcha 2 z każdym kolejnym tygodniem podchodzili do gry coraz bardziej sceptycznie. Pierwszy sezon powoli zbliża się ku końcowi, najważniejszy patch od premiery jest cały czas przesuwany, a największymi zmianami było do tej pory usuwanie postaci z gier rankingowych ze względu na różne błędy.

Blizzard dał właśnie do zrozumienia, że nie siedzieli bezczynnie przez ostatni miesiąc i dotarł do nich feedback graczy. W nowym poście na blogu Overwatcha Executive Producer Jared Neuss opisał, czego możemy spodziewać się po kolejnych paru sezonach.

Reklama

Twórcy planują wypuszczać zmiany stopniowo, w drugim oraz trzecim sezonie. Już na początku grudnia do gry trafią nowe dropy i od tego momentu każdy event będzie zawierał skin, który można zdobyć za darmo, nie wydając żadnych pieniędzy w sklepie. W trzecim sezonie Battle Pass doczeka się licznych usprawnień, zadania będą lepsze, a progres konta oparty będzie w większym stopniu na grze.

Do fanów Overwatcha 2 trafiły w rezultacie bardzo słodko-gorzkie informacje. Z jednej strony, Blizzard zaadresował problemy gry i przyznał, że zespół nie jest zadowolony z aktualnego stanu swojego produktu. Z drugiej jednak strony drugi sezon nie przyniesie znaczących zmian i na rework Battle Passa poczekamy aż do lutego.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy