Reklama

Reklama

Drugi sezon Overwatcha 2 - data premiery, Ramattra i nowy battle pass

Gracze Overwatcha 2 mają jeszcze przed sobą kilka tygodni na skończenie battle passa. Drugi sezon ma zadebiutować już 2 grudnia. Oto wszystko, co wiemy na razie o nadchodzącym sezonie Overwatcha 2.

Data premiery i długość drugiego sezonu

Drugi sezon Overwatcha 2 ma zadebiutować we wtorek 2 grudnia 2022 roku. Jest to również dzień tygodniowego resetu, więc razem z sezonem dostaniemy nową pulę zadań, aby rozpocząć levelowanie nowego Battle Passa.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Blizzarda, każdy sezon ma trwać łącznie dziewięć tygodni. Premiery trzeciego sezonu spodziewamy się w rezultacie 7 lutego 2023 roku.

Nowości drugiego sezonu Overwatcha 2

Najważniejszą nowością drugiego sezonu będzie oczywiście Ramattra. Pierwszy raz postać ta pojawiła się jeszcze podczas eventu Storm Rising w 2019 roku jako czarny charakter. Przed wielkim finałem Overwatch League zobaczyliśmy jednak wprowadzenie fabularne i oficjalną zapowiedź Ramattry jako kolejnej postaci Overwatcha 2.

Reklama

Ramattra będzie posiadał dwa różne tryby, Omnic oraz Nemesis. Omnic jest opcją bardziej defensywną, która pozwoli mu spełniać rolę tanka. Nemesis z kolei pozwala mu stać się znacznie silniejszym i szarżować w pole walki.

Oprócz Ramattry sezon drugi ma przynieść nową mapę do Overwatcha 2, o której na razie nie wiemy niestety wiele. Blizzard jeszcze przed premierą gry zapowiedział debiut mapy w drugim sezonie, ale na razie nie dowiedzieliśmy się nawet, jaki tryb gry będzie wspierać.

Battle pass drugiego sezonu

Drugi sezon Overwatcha 2 przyniesie oczywiście również ze sobą kilka oczywistych zmian. W miejsce aktualnego Battle Passa pojawi się kolejny. Ponownie będzie miał 80 poziomów i gracze będą musieli zakupić wersję premium, żeby odblokować wszystkie nagrody kosmetyczne.

Skoro w sezonie ma zadebiutować Ramattra, prawdopodobnie znajdziemy nowego tanka na 55 poziomie nowego battle passa. Ponadto, podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, na końcu sezonowej przepustki będzie znajdował się nowy, mityczny skin.

Najlepsze tematy

Reklama