Reklama

Overwatch: Kolejny doskonały cosplay D.Va

"Overwatch" to gra, która często dostarcza inspiracji cosplayerom na całym świecie. Artyści trudniący się tą dziedziną sztuki często tworzą bohaterów z gry od studia Blizzard Entertainment. Tym razem jedna z amerykańskich cosplayerek wzięła na cel postać D.Va.

D.Va czołową postacią "Overwatcha"

Overwatch jest aktualnie jednym z najgorętszych tytułów na rynku gier wideo. Produkt wydany na rynek przez firmę Blizzard Entertainment w 2016 roku stał się jedną z wiodących propozycji z gatunku strzelanek pierwszoosobowych. Szczególnie w Stanach Zjednoczonych rozgrywki Overwatch League zrobiły bardzo duże zamieszanie w świecie esportowym i w Ameryce Północnej są to bardzo popularne zawody. Zainteresowanie tym tytułem wzrosło po tym, jak w końcówce ubiegłego roku Blizzard wypuścił na rynek "Overwatch 2", czyli drugą część hitu z 2016 roku.

Reklama

Oprócz fantastycznej grywalności i świetnie napisanych postaci oraz całej mechaniki, ważnym elementem jest grafika. Produkcja ma bardzo żywe kolory, a nie bez znaczenia są również bohaterowie.

Ich funkcje są doskonale dopracowane, a wykonanie graficzne stoi na najwyższym poziomie. Dlatego też cosplayerzy dość regularnie inspirują się Overwatchem. Jedną z artystek jest Amerykanka, znana w sieci jako "Ami Inu". Przygotowała ona cosplay postaci D.Va. Jest to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych bohaterek w całej grze. Charakteryzuje się ona wizualnie bardzo ciekawymi barwami, co cosplayerzy nierzadko wykorzystują przy swoich inspiracjach.

Projekt Amerykanki imponuje internautom

Amerykanka nie jest bardzo znaną w sieci cosplayerką, ale nie można jej odmówić ogromnego talentu. Kobietę na Instagramie obserwuje 162 tysiące fanów, co nie jest bardzo dużym wynikiem, ale z pewnością godnym szacunku. Najnowsza aktywność dotyczy jednak TikToka, gdzie niemal 188 użytkowników obserwuje konto artystki. Kobieta zaprezentowała tam starannie wykonany cosplay D.Va.

Na potrzeby "ożywienia" postaci z "Overwatcha" kobieta założyła na siebie kostium z pianki. Jego barwy są wielokolorowe. Przeważa kolor niebieski, ale nie brakuje także granatowego, białego oraz czerwonego. Na klatce piersiowej widoczny jest charakterystyczny znak królika. Na dolnej części widoczny jest bardziej znaczący element koloru białego.

Na pierwszy rzut oka cosplay ten nie różni się wiele od innych, ale czymś, co go wyróżnia jest na pewno makijaż - bardzo starannie przygotowany przez Amerykankę.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: cosplay | Overwatch