Reklama

Reklama

​pashaBiceps jedną z gwiazd podczas Święta Piłki Nożnej 2022

W piątek 23 września odbędzie się niezwykłe wydarzenie sportowe - Święto Piłki Nożnej, którego celem jest upamiętnienie wyjątkowego jubileuszu największego stadionu w Polsce - PGE Narodowego oraz uhonorowanie zdobycia przez Polską kadrę złotego medalu olimpijskiego w Monachium z 1972r. Jedną z gwiazd, która weźmie udział w tym evencie, jest nie kto inny, jak sam Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski.

Za organizację całego przedsięwzięcia odpowiada zarząd PGE Narodowego we współpracy z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej. Na wszystkich partycypujących czeka szereg atrakcji sportowych zarówno na murawie głównej Stadionu, jak również na terenach zewnętrznych.

Warto wspomnieć, że już 22 września w czwartek na Stadionie Narodowym odbędzie się spotkanie pomiędzy Polską a Holandią w ramach Ligi Narodów UEFA. Dzień później w ramach Święta Piłki Nożnej na tej samej murawie rozegrane zostaną dwa mecze pokazowe.

Na szczególną uwagę zasługuje to drugie spotkanie, które zaplanowano na godz. 19:30. Mecz rozegrany zostanie pomiędzy gwiazdami reprezentacji Polski i Portugalii. Na murawie zobaczymy znane i utytułowane legendy światowego futbolu.

Reklama

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i planowo potrwa do 21:00. Bilety można nabyć na oficjalnej stronie PGE Narodowego. Wejściówki dostępne są w cenie 20 i 35 zł.

Legenda esportu wystąpi w meczu piłkarskim podczas Święta Piłki Nożnej 2022

Jednym z głównych bohaterów nadchodzącego wydarzenia będzie Jarosław Jarząbkowski, czyli popularny w świecie sportu elektronicznego "pashaBiceps". Jarząbkowski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, iż otrzymał oficjalne powołanie na to wydarzenie jako zawodnik Reprezentacji Przyjaciół.

Spotkanie pomiędzy Reprezentacją Przyjaciół a Piłkarską Kadrą Olimpijczyków rozpocznie się o 17:30. To fantastyczna okazja do zobaczenia gwiazdy światowego esportu w piłkarskich zmaganiach.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy