Reklama

Reklama

PewDiePie oficjalnie przeniósł się do Japonii

​PewDiePie wreszcie jest w nowym domu. On i jego żona MarziaPie oficjalnie przeprowadzili się do Japonii.

W zeszłym tygodniu PewDiePie opublikował wideo zatytułowane "It finally happened!", w którym omówił ostatnie kroki, jakie zbliżyły go do przeprowadzki do Japonii.

Zaczęło się od klipu z 17 marca, kiedy on i MarziaPie składali wnioski o wizy. Sześć dni później para odebrała wizy, a PewDiePie powiedział: "Lecimy! W końcu zostaliśmy zatwierdzeni". Problem z wizami spowodowany był pandemią COVID-19.

Z uwagi na gabaryty i stan zdrowia jednego ze swoich psów PewDiePie musiał zdecydować się na prywatny odrzutowiec. Lot oczywiście był także pretekstem do nagrania nowych materiałów na YouTube.

Reklama

Przeprowadzka do Japonii sfilmowana

Niedawno PewDiePie udostępnił nowy film, w którym omawia cały proces przeprowadzki do Japonii. YouTuber zdradził także powody swojej decyzji i opowiedział o planach na najbliższą przyszłość. Jeśli interesuje was powód, to jest on prozaiczny. PewDiePie uwielbia Japonię, wszystko, co z nią związane i dobrze czuje się na wyspach.

Odnośnie planów na przyszłość PewDiePie mówi, że chce dalej robić filmy. Chciałby jednak aby ich częstotliwość wynikała z tego, co i kiedy chce przekazać swoim widzom, a nie z konieczności dodania nowego materiału.

Wygląda na to, że PewDiePie jest bardzo zadowolony z tego kroku i sam mówi, że nigdy nie był bardziej szczęśliwy. Fani już teraz zastanawiają się, jak nowe życie ich idola wpłynie na publikowane przez niego materiały.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL