Reklama

​Polak z nagrodą pechowca roku na Twitchu. Klip z jego udziałem podbija sieć

Polski streamer Emil Truszkowski, działający w sieci pod pseudonimem "AikoiEmil" został wyróżniony nagrodą "Best Unlucky Moment" na Twitchu. Oto klip, w którym bohaterem jest największy pechowiec 2022 roku.

AikoiEmil to polski twórca, który w największym serwisie streamingowym zgromadził już ponad 40 tys. obserwujących. Emil regularnie prowadzi transmisje z Japonii. Oprócz tego rodzaju działalności, filmy w formie vlogów publikuje również na swoim kanale YouTube.

Głodny jastrząb skradł Polakowi kanapkę. Klip podbija Internet

W ubiegłym już roku streamerowi przytrafiła się bardzo niecodzienna sytuacja. Doszło do niej podczas jednej z transmisji na żywo prowadzonej z Kraju Kwitnącej Wiśni, a całe (notabene komiczne) zajście zarejestrowane zostało przez kamerę.

Reklama

Otóż Emil przystanął sobie, by z radością przekąsić kanapkę. Gdy siedział na murku i rozkoszował się jedzeniem, nagle zza pleców przyfrunął jastrząb i długimi szponami wyrwał streamerowi posiłek, po czym jak gdyby nic się nie stało - odleciał.

Kilkunastosekundowe nagranie tej sytuacji przebojem pobiło Internet i pojawiło się już w wielu zakątkach sieci, również na zagranicznych serwisach i w mediach społecznościowych na anglojęzycznych kanałach.

AikoiEmil wyróżniony nagrodą pechowca roku

Nieszczęśliwy incydent doceniony został jednak przez społeczność Twitcha. Podczas internetowej gali NymN New Year Show Emilowi Truszkowskiemu przyznano nagrodę "Best Unlucky Moment", czyli największego pechowca roku na Twitchu.

Cóż, może i polski streamer pozostał tamtego dnia głodny, ale przynajmniej sięgnął po cenne wyróżnienie. "Zostałem memem w 2022. Najlepszy rok życia" - napisał w swoich mediach społecznościowych AikoiEmil.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv