Reklama

Polski gracz CS:GO żalił się na produkt sieci Biedronka. Sieć odpowiedziała na jego komentarz

​Na polskiej scenie CS:GO niestety nie dzieje się w ostatnim czasie zbyt wiele i trudno znaleźć pozytywne zdarzenia. Jednak do nietypowej sytuacji doszło na profilu facebookowym Macieja "Luz" Bugaja.

Złożył on zażalenie na jeden z produktów "Biedronki". Sieć sklepów mu odpowiedziała niespodziewanie i złożyła propozycję. Maciej "Luz" Bugaj to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników polskiej sceny CS:GO.

Grał on między innymi w takich zespołach jak: PRIDE, Codewise Unicorns czy Izako Boars. Karierę zawodniczą zakończył w 2020 roku. Od lipca ubiegłego roku piastuje funkcję trenera drużyny Ungentium, występującej między innymi w PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej.

Reklama

Bugaj uchodzi za jednego z najlepiej przygotowanych taktycznie ludzi w naszym kraju i dlatego też zdecydował się podążać trenerską ścieżką. Teraz jednak o "Luzie" zrobiło się głośno za sprawą produktu jednej z sieci supermarketów. Mowa o "Biedronce".

Sieć należąca do portugalskiej firmy Jeromino Martins sprzedaje od pewnego czasu produkt o nazwie "Kamyki". Są to słodycze o twardszej konsystencji. To bardzo specyficzny rodzaj przekąski, który z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu.To właśnie na "Kamyki" poskarżył się Bugaj w mediach społecznościowych. Stwierdził on, że martwi się o swoje uzębienie ze względu na twardość "Kamyków".

Niespodziewanie osoba prowadząca profile "Biedronki" odpowiedziała polskiemu graczowi CS:GO. Przedstawiciele supermarketu zaproponowali Bugajowi reklamację. Jak na razie jednak nie wiadomo, czy doświadczony polski zawodnik skorzystał z propozycji znanej sieci. Wiele wskazuje na to, że jednak nie. Nie jest to najczęstsza sytuacja, by ludzie składali reklamacje na to, że słodycze, które z definicji są twarde, są zbyt twarde.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy