Reklama

Reklama

Posiadacze PS Plus odbiorą kosmetyczne gadżety do CoD: Vanguard i Warzone

Sony rozdaje darmowe rzeczy! Współpraca PlayStation z Activision Blizzard trwa w najlepsze, a jej ostatnim efektem jest darmowy Combat Pack dostępny do odebrania w Call of Duty: Vanguard i Warzone.

Weterani Call of Duty pamiętają prawdopodobnie jeszcze czasy, kiedy rozgrywki CWL były wyposażone w Xboxy. Od ładnych kilku lat najlepszym przyjacielem Blizzarda stało się Sony, a użytkownicy PlayStation mają znacznie łatwiejsze życie w świecie Call of Duty.

Jeszcze kilka lat temu, w "starej erze" Call of Duty, kiedy gry rozwijano za pomocą regularnych DLC, dodatki z nowymi mapami i broniami na konsole PlayStation trafiały aż miesiąc wcześniej. Teraz na szczęście przewaga PS4PS5 jest dużo mniejsza i przejawia się przede wszystkim we wcześniejszych beta testach oraz darmowych przedmiotach kosmetycznych.

Reklama

Jeden z Combat Packów, który odebrać za darmo mogą wszyscy subskrybenci PlayStation Plus, ujrzał właśnie światło dzienne. Tym razem dostajemy legendarny skin do Halimy Zambardi, dwa legendarne skiny do broni, legendarny zegarek, token na podwójne doświadczenie i kilka innych drobiazgów.

Nie jest to oczywiście zawartość, dla której warto przesiąść się z PC lub Xboxa na PlayStation, ale dla posiadaczy PS4 i PS5 zmuszanych do regularnego kupowania Plusa, jest to jakaś forma rekompensaty. Combat Pack możecie odebrać i używać wewnątrz Call of Duty: Vanguard i Warzone.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL