Reklama

Postać z Gwiezdnych Wojen trafi do Call of Duty? Aktor sugeruje taką współpracę

Gwiezdne Wojny od kilkudziesięciu lat mają miliony fanów na całym świecie. Słynna seria filmów zapoczątkowana przez George’a Lucasa cieszy się nieustannie ogromną popularnością. Wiele wskazuje na to, że jedna z postaci uniwersum trafi niedługo do Call of Duty.

Seria Call of Duty sięga do postaci z mainstreamu

Seria Call of Duty już dawno przestała być tym, czym była w momencie powstania. Activision poczyniło znaczne ruchy, by przybliżyć się do casualowego gracza, kosztem ciekawych kampanii fabularnych i możliwie realistycznego gameplayu w trybie multiplayer. Od kilku lat dostajemy bardzo dynamiczną, casualową strzelankę, która jednak nadal jest bardzo popularna. Twórcy od pewnego czasu zaczęli mocniej stawiać na rozgrywkę przez internet oraz battle royale’ową odnogę od głównej serii, czyli Warzone. Od kilku lat Activision również podjęło współpracę z gwiazdami showbiznesu, których wizerunek został dodany do Call of Duty w roli operatorów (czyli grywalnych bohaterów).

Reklama

W taki sposób na serwerach pojawili się m.in. piłkarze Neymar, Leo Messi czy Paul Pogba. Mogliśmy zagrać także postacią raperki Nicki Minaj czy streamera Nicholasa "Nickmercs" Kolcheffa, którego usunięto z gry za wypowiedzi na temat społeczności LGBTQ+, lecz w lutym tego roku przywrócono. Ostatnio też nawiązano crossovery z takimi uniwersami jak, Terminator, The Walking Dead czy Atak Tytanów.

Widzimy zatem, że twórcy usiłują dotrzeć do fanów różnych środowisk i może nam to się kojarzyć z działaniami studia Epic Games przy pracach nad contentem do Fortnite’a. Okazuje się, że teraz do uniwersum Call of Duty może dołączyć kolejny, bardzo niespodziewany bohater. To postać znana z sagi Gwiezdnych Wojen.

Jar Jar Binks nadchodzi do Call of Duty?

Ahmed Best - aktor, który wcielał się w rolę Jar Jar Binksa udostępnił na Instagramie zdjęcie z sesji prawdopodobnie capture motion. Jest to wykonywanie ruchów na potrzeby gier wideo czy filmów, by twórcy mogli jak najbardziej realistycznie oddać poruszanie się postaci w swoim dziele. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie użycie hashtaga #activision, co jednoznacznie sugeruje współpracę z twórcami Call of Duty.

Szczegół ten został bardzo szybko wychwycony przez fanów, którzy zaczęli domyślać się, dlaczego to oznaczenie pojawiło się przy okazji opublikowanej fotografii. Istnieje cień szansy, że Activision pracuje nad oddzielnym tytułem w uniwersum Gwiezdnych Wojen, lecz jest to mniej prawdopodobna opcja. Pracownicy Activision jak na razie nie skomentowali tej sytuacji, choć niewykluczone, że w najbliższych dniach pojawi się jakiś oficjalny komunikat odnoszący się do współpracy ze światem stworzonym przez George’a Lucasa.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty | Gwiezdne Wojny
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy