Reklama

Poznaliśmy rywala pashyBicepsa na FAME 22! To były mistrz świata

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych esportowców na świecie. Były profesjonalny gracz Counter-Strike’a po zakończeniu kariery wziął udział w dwóch walkach freak fightowych. Od kilkunastu dni wiedzieliśmy, że w sierpniu stoczy trzeci pojedynek. Teraz poznaliśmy jego rywala. To były mistrz świata w boksie.

PashaBiceps już niebawem wróci do freak fightów

Jarząbkowski ma za sobą dwie walki w tzw. freak fightach. Pierwszą z nich wygrał po nokaucie w formule boksu, a jego rywalem był Michał "Owca" Owczarzak. W drugiej zanotował debiut w MMA i przegrał z Marcinem Dubielem. Przez ponad rok pashaBiceps nie stoczył żadnej oficjalnej walki, choć fani esportu bardzo mocno na to czekali. O pashy było głośno przez ten czas chociażby z powodu dwóch wypraw rowerowych. Pierwsza z nich była do Paryża, a druga do Kopenhagi. Obie wiązały się z występami polskich drużyn w Counter-Strike’a na turniejach rangi Major.

Reklama

Jednak od nieco ponad miesiąca wiemy, że Jarząbkowski wróci do oktagonu. 10 czerwca został ogłoszony nowym zawodnikiem przez organizację FAME. Szybko okazało się, że były gracz m.in. Virtus.pro zawalczy 31 sierpnia na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Sam pasha podkreślał, że jest to dla niego ogromne wyróżnienie, stoczenie pojedynku na największej arenie w Polsce.

Do tej pory nie było wiadomo, kto będzie przeciwnikiem słynnego gracza Counter-Strike’a. W mediach społecznościowych pojawiało się dużo spekulacji na ten temat. Teraz już wiadomo, kto będzie przeciwnikiem esportowca. To były mistrz świata w boksie.

FAME ogłosiło rywala dla pashyBicepsa

W środowe popołudnie FAME zdecydowało się odkryć kolejny etap karty walk. Tym samym ogłoszono, kto będzie rywalem Jarząbkowskiego na zakończenie wakacji na PGE Stadionie Narodowym. Jest to Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. 43-letni pięściarz jest byłym mistrzem świata WBC oraz IBF w kategorii juniorciężkiej.

Diablo stoczył podczas swojej zawodowej kariery aż 70 pojedynków, z czego 4 z nich przegrał a jeden zremisował. Toczył on niezapomniane pojedynki z Rachimem Czakijewem, Muratem Gassijewem czy Stevem Cunninghamem. Teraz przed Włodarczykiem nowy etap kariery. Dla 43-letniego pięściarza będzie to debiut w formule MMA. Według wielu Włodarczyk będzie wyraźnym faworytem pojedynku z Jarząbkowskim, a przemawia za tym przede wszystkie ogromne doświadczenie wyniesione z ringów bokserskich przez wiele lat zawodowej kariery.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław 'pashaBiceps' Jarząbkowski
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy