Reklama

Poznaliśmy rywala "pashyBicepsa" na High League!

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich esportowców na całym świecie. Teraz oficjalnie ogłoszono, że stoczy drugą walkę w federacji High League. Jego przeciwnikiem będzie jeden z czołowych YouTuberów.

"Pasha" debiutował w klatce w ubiegłym roku

W 2021 roku High League ogłosiło podpisanie kontraktu z Jarosławem "pashaBiceps"  Jarząbkowskim. Informacja o tym zdobyła ogromne zainteresowanie w świecie esportu. Niespełna 35-letni zawodnik jest jednym z najbardziej lubianych zawodników CS:GO na świecie. Były gracz Virtus.pro od zawsze imponował dbaniem o swoją sylwetkę, więc jego obecność we freak fightach nie była wielkim zaskoczeniem.

Do walki Jarząbkowskiego w federacji freak fightowej High League doszło w lutym ubiegłego roku. Pojedynek przyniósł ogromne zainteresowanie w świecie esportu. "Pasha" był wspierany przez zawodowych graczy z całego świata. Jego rywalem był Michał "Owca" Owczarzak z grupy YouTuberów zrzeszonej pod nazwą "Warszawski Koks". Walka w formule bokserskiej zakończyła się zwycięstwem "pashyBicepsa" przez techniczny nokaut.

Reklama

Teraz przez jednym z najsłynniejszych polskich esportowców na świecie czeka kolejne wyzwanie. O ile "Pasha" i "Owca" debiutowali w starciu, teraz legenda CS:GO otrzymała walkę z doświadczonym freak fighterem. Nowym przeciwnikiem jest jeden z najbardziej znanych YouTuberów w kraju - Marcin Dubiel.  W ostatnich walkach imponował on swoją formą.

"pashaBiceps" wraca do klatki!

Doświadczony esportowiec miał wrócić do klatki w grudniu ubiegłego roku. Było blisko tego, by jego rywalem został Adrian "Medusa" Salamon. Jarząbkowski jednak doznał zerwania więzadeł i pojedynek ten nie mógł dojść do skutku. Teraz już wiemy, że druga walka odbędzie się 10 marca w katowickim Spodku.

Marcin Dubiel będzie stanowił spore wyzwanie dla esportowca, który w kwietniu skończy 35 lat. Dwa ostatnie pojedynki wygrał w bardzo imponującym stylu. Dlatego też trudno jednoznacznie wskazać na to, kto będzie faworytem w tym starciu. Na pewno Dubiel może mieć atut doświadczenia po swojej stronie - walka z "pashąBicepsem" będzie już jego szóstą w oktagonie. Jarząbkowski jednak zrobi wszystko, by zakończyć starcie zwycięstwem po swojej stronie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław 'pashaBiceps' Jarząbkowski