Reklama

​PUBG w nowej aktualizacji dostanie nietypowe skiny dla samochodów

Aktualizacja PUBG do wersji 19.2 wprowadza do gry nowy system pogody, animacje oraz elementy współpracy ze słynnymi twórcami brytyjskich samochodów sportowych.

Do PUBG: Battlegrounds trafiła właśnie aktualizacja do wersji 19.2. Zawiera ona między innymi nowe pojazdy, system pogodowy i animacje. Oprócz nowych aut gracze otrzymają też skiny do już istniejących, bazujące na współpracy z brytyjską fabryką supersamochodów - McLaren.

Skórki McLarena są do zdobycia od dzisiaj do początku listopada. Dzięki nim możemy w grze zasiąść za kierownicą McLarena GT Standard w wersji koloru Onyx Black, a do tego nowe przedmioty w ekwipunku, ubranie, emotki oraz inne bonusy. W grze pojawi się też nowy warsztat samochodowy i kontenery z samochodami.

Reklama

Twórcy gry już potwierdzili, że nowości są czysto kosmetyczne i nie poprawiają w żaden sposób osiągów aut. Nie ma więc szans na szybsze pokonywanie mapy w nowym McLarenie. Jeśli chodzi o inne zmiany, to w Deston zobaczymy nowy system pogody, bazujący między innymi na porze dnia, który ma zmieniać nie tylko samą pogodę, ale też oferować bardziej realistyczne oświetlenie. Nie będzie to pełny cykl dnia i nocy, zmiany będą bardziej krótkotrwałe i bez widocznego wpływu na kąt, z którego świeci słońce.

Aktualizacja poprawia również odświeżanie w trakcie animacji - ma to na celu poprawić doświadczenia graczy, jednocześnie nie zmieniając elementów, które wpływałyby na strategię czy wyczucie czasu. No i na koniec tych zmian, w Denton pojawi się kompletnie nowy pojazd, Food Truck, w którym można korzystać z otwieranej z boku pojazdu lady do ostrzeliwania konkurentów.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: PUBG
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy