Reklama

Reklama

RoboCop zagościł na serwerach gry Fortnite

​Nie raz i nie dwa studio Epic Games udowadniało, że przeróżne kolaboracje z innymi podmiotami i dużymi markami nie są im obce. Tym razem w popularnej produkcji z gatunku battle royale pojawił się nie kto inny, jak sam RoboCop!

"RoboCop aktywuje się, dołączając do Wartowników na wyspie, by zwalczać zło. Jest dziełem Omni Consumer Products, a znajdziecie go w sklepie Fortnite uzbrojonego w nogę pokonanego rywala - ED-209. Zwalczając przestępców, przejedźcie się miniaturą ED-209, używając nowej emotki!" - napisali deweloperzy.

Skórki nawiązujące stylistyką i tematyką do RoboCopa można już nabyć w wewnętrznym sklepie gry Fortnite. Co ciekawe twórcy uraczyli wszystkich graczy kilkoma przedmiotami, którymi obdarzony został jeden z najpopularniejszych cyborgów.

Reklama

Strój RoboCopa zawiera plecak LEG-209, czyli tak naprawdę nogę modelu ED-209, która używana może być oddzielnie jako zbierak. W zależności od potrzeby - przedmiot możemy wykorzystać w formie zbieraka bądź plecaka. W sklepie nabyć możemy również ruchową interaktywną emotkę "Mały ED-209". Pozwoli ona na zjeżdżanie np. po schodach.

Skórka RoboCopa w Fortnite. Ile kosztuje zestaw?

Za cały zestaw zapłacimy jednorazowo 1800 V-dolców (RoboCop, zbierak i plecak LEG-209, emotka). Z kolei jeśli chcemy zakupić pojedyncze rzeczy z całego zestawu, to musimy liczyć się z wydatkiem rzędu:

  • RoboCop Skin: 1500 V-dolców
  • Kilof i plecak LEG-209: 500 V-dolców
  • Emotka ED-209: 500 V-dolców

Zakup zestawu jest więc w tym przypadku bardzo opłacalną inwestycją. Jesteśmy w stanie zaoszczędzić aż 700 wirtualnej Fortnite’owej waluty. Przywdziewajcie unikalną skórkę legendarnego filmowego bohatera i do zobaczenia na serwerach!

Najlepsze tematy