Reklama

Reklama

Rocket League odnawia współpracę z Nissanem

Rocket League urządza ekspansję na Meksyk. Północnoamerykańskie rozgrywki Collegiate Rocket League zadebiutują w Meksyku. Pomoc przy organizacji tego turnieju zadeklarowała firma Nissan, która została oficjalnym sponsorem tego eventu.

Rocket League zagościł w esportowym gronie

Rocket League to bardzo oryginalna w swoim zamyśle gra, gdzie sterujemy samochodzikami i za ich pomocą gramy w odmianę piłki nożnej. Drużyny mierzą się w kilkuosobowych składach i tak jak to bywa w piłce nożnej, wygrywa ten, kto zdobędzie więcej goli. Rocket League błyskawicznie zadomowił się w esporcie. Obecnie na świecie rozgrywanych jest wiele turniejów z ogromną stawką.

Jednym z nich jest Collegiate Rocket League - zawody organizowane w Stanach Zjednoczonych i innych krajach Ameryki Północnej. W puli ostatniego letniego turnieju znalazło się niemal 200 tysięcy dolarów. Finały ostatniego sezonu CRL zostały rozegrane w stolicy Teksasu - w Dallas. Teraz dowiedzieliśmy się, że CRL nabyła kolejnego sponsora.

Reklama

Jest nim japońska znana marka japońskich aut - Nissan. Jest to odnowienie współpracy. Nissan jest również długoterminowym partnerem Rocket League. Oba podmioty niedawno ogłosiły odnowienie relacji.

Nissan współpracuje z Rocketem

Marka Nissan od wielu miesięcy jest bardzo blisko twórców Rocket League. Już wiele lat temu w grze pojawił się legendarny Nissan Skyline GT-R R34. Było to jedno z lepszych aut dostępnych w Rocket League. W maju tego roku do gry dodany został pakiet Nissan Z Performance.

Teraz Nissan jeszcze mocniej postanowił się zaangażować w działalność esportową w Rocket League. CRL rozszerzyło swoją działalność na Meksyk. Z tego też powodu podpisano umowę sponsorską z Nissanem na sezon 2022-2023. To powrót do współpracy pomiędzy tą marką aut a CRL. Szczegóły finansowe tego porozumienia nie są jak na razie znane.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Rocket League

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy