Reklama

Streamer przypadkowo pokazał swoje zarobki z Twitcha - niesamowite liczby

Matthew Rinaudo, znany szerszej internetowej widowni pod pseudonimem "Mizkif" należy do grona największych streamerów działających na Twitchu. Jedna z ostatnich transmisji prowadzona przez Amerykanina nieco wymsknęła się spod jego kontroli. Twórca nieintencjonalnie pokazał swoim widzów przychody ze swojej działalności.

Mizkif posiada ponad 2 miliony obserwujących w największej platformie streamerskiej przynależącej do grupy Amazon. Każda transmisja tego streamera przyciąga średnio 20 tys. oglądających. Zdarza się, że 29-latek jest w stanie zanotować znacznie większą widownię. Dwa lata temu na jego kanale pojawiło się jednocześnie prawie... 200 tys. widzów.

Mizkif już od kilku lat przynależy do grona najbardziej popularnych streamerów na Twitchu. Platforma dba o to, by żaden z twórców celowo i przypadkiem nie wspominał o swoich zarobkach na niej, choć nie jest żadną tajemnicą, że topowi twórcy potrafią wygenerować miesięczne oszałamiające liczby.

Reklama

Dowodem tego jest Mizkif, który na ostatniej transmisji całkowicie przypadkowo zaprezentował ekran ze swoimi przychodami, które udało mu się wygenerować na Twitchu w dniach od 5 do 11 września. Okazuje się, że akurat w tym tygodniu streamer osiągnął przychód na poziomie 13,2 tys. dolarów. Warto jednak dodać, że w ostatnim czasie Amerykanin nie należy do grona najbardziej aktywnych streamerów.

Jego fani bardzo szybko przeszli do rachowania. Ci najbardziej dociekliwi wyliczyli, że Mizkif jest w stanie zarobić 1000 dolarów za zaledwie godzinę transmitowania na żywo. Inni dostrzegli, że gdyby 29-latek był na Twitchu tak aktywny, jak jeszcze kilka miesięcy temu, to byłby w stanie zwiększyć swoje tygodniowe przychody co najmniej dwukrotnie.

Tak czy inaczej, zarobki mogą budzić ogromny podziw, zwłaszcza jeśli podkreślimy, że są to tylko przychody z tytułu Twitcha nieobejmujące: współprac i umów sponsorskich z innymi podmiotami. W kuluarach jasne jest, że to właśnie te ostatnie aspekty zazwyczaj generują twórcom najwięcej zysków.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Twitch

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy