Reklama

Trailer EA Sports FC 25 zostanie wkrótce pokazany? Tak spekuluje znany leaker

Każdego lata gry piłkarskie od EA Sports są jednymi z najbardziej oczekiwanych produkcji na rynku. Nie można się temu dziwić, gdyż futbol jest najpopularniejszym sportem świata, a gra przyciąga zainteresowanie milionów. Jeden z internautów podał potencjalną datę pierwszego zwiastunu.

Gracze oczekują wieści o EA Sports FC 25

Lipiec to miesiąc, w którym zazwyczaj EA Sports odkrywało karty w sprawie swojej gry wideo o tematyce piłkarskiej. Miliony kibiców futbolu na całym świecie oczekiwało na pierwsze informacje o zawartości produkcji, zwiastuny, wieści o nowinkach w dobrze znanych trybach rozgrywki. Obecnie jednak trwają Mistrzostwa Europy w Niemczech, a w EA Sports FC 24 wdrożono specjalny tryb poświęcony Euro 2024. Dlatego też kanadyjskie studio tym samym "kupiło" sobie odrobinę czasu, odświeżając contentowo grę z ubiegłego roku.

Reklama

Jednak "Elektronicy" dobrze wiedzą, że lada chwila EA Sports FC 24 zostanie masowo opuszczane przez społeczność, gdyż gra nie będzie powodowała już takich emocji, jak przez kilka miesięcy od premiery. Dlatego też można się spodziewać, że w okolicach ostatnich dni Euro 2024 lub tuż po zakończeniu europejskiego czempionatu, pojawią się świeże i oficjalne wieści odnośnie EAS FC 25. Znany w serwisie x.com (dawniej Twitter) użytkownik, który przemyca informacje na temat różnych gier wideo, pokusił się o spekulacje na temat daty publikacji pierwszego zwiastuna. Miałaby ona nastąpić już niebawem.

W sieci pojawiła się potencjalna data zapowiedzi EA Sports FC 25

Użytkownik SizePlaystation zajmuje się przeciekami dotyczącymi gier na konsole od japońskiego producenta Sony. Wielokrotnie wycieki publikowane przez niego, potem potwierdzały się w rzeczywistości i w oficjalnych komunikatach, więc jego wiarygodność tego użytkownika jest dosyć wysoka. Kilka dni temu opublikował on logo, jakie otrzyma EA Sports FC 25. Następnie został zapytany o to, kiedy będzie pierwsza data trailera nowej gry piłkarskiej. Odpowiedział na to pytanie wprost, choć bez jednoznacznego przekonania.

Leaker na tak zadane pytanie odpowiedział szczerze, że nie jest przekonany co do daty, ale przewiduje, że powinno to stać się w dniach 8-15 lipca. Tym samym już od przyszłego tygodnia fani serii gier piłkarskich od EA powinni oczekiwać oficjalnych wieści odnośnie premiery. Powinna ona nastąpić w końcowych dniach sierpnia lub na samym początku września.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA SPORTS FC | Electronic Arts
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy