Reklama

Reklama

Twitch: "Amouranth" komentuje słowa Kim Kardashian na temat etyki pracy

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd internetu w ciągu wielu ostatnich miesięcy. Streamerka związana z platformą Twitch.tv oraz serwisem dla dorosłych jest aktywna w innych mediach społecznościowych. Teraz postanowiła odpowiedzieć słynnej Kim Kardashian na jej słowa o pracy. Dyskusja wywołała duże poruszenie w sieci.

"Amouranth" ciągle na świeczniku

"Amouranth" nie próbuje nawet na chwilę pozwolić na to, by ktokolwiek mógł o niej zapomnieć. Kobieta bardzo regularnie streamuje na platformie Twitch.tv. Ostatnio do jej najczęstszych aktywności należy zdecydowanie gra w Just Dance 2022. To produkcja wykorzystująca czujniki ruchu. Gracz tańczy do wybranych utworów ze światowej popkultury, a program ocenia poziom taneczny użytkownika. To bardzo ciekawy sposób na aktywność fizyczną, przy jednoczesnym spędzaniu czasu w grze wideo.

Reklama

Żeby nie było zbyt nudno na streamach, to Amerykanka prezentuje się w bardzo oryginalnym stylu. Mianowicie zazwyczaj jest ubrana w odważne, kuszące ubrania. Najczęściej są to głębokie dekolty, które oczywiście budzą ogrom kontrowersji wokół Siragusy.

W innych mediach społecznościowych "Amouranth" również jest obecna, jak przystało na influencerkę i tam też zdarza jej się budzić bardzo dużo kontrowersji. Tym razem poparła słowa słynnej amerykańskiej celebrytki Kim Kardashian. Członkini jednej z najpopularniejszych rodzin w Stanach Zjednoczonych wypowiedziała się na temat etyki pracy.

Niespodziewana dyskusja z Kim Kardashian

Kardashian w jednym z wywiadów skierowała motywacyjne słowa do kobiet, które chciałyby się dorobić fortuny w swoim życiu. 41-latka powiedziała wprost, by kobiety "podniosły swoje tyłki i zaczęły pracować nad sobą". To były bardzo kontrowersyjne określenia. Kim Kardashian urodziła się w bardzo bogatej rodzinie i to nie umknęło internautom.

Takie słowa spotkały się z wieloma głosami krytyki. Kim pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin celebrytów w Stanach Zjednoczonych. Zatem proces pracy nad sobą w kontekście finansowym przebiegał zupełnie inaczej, niż u przeciętnych ludzi. Niespodziewanie "Amouranth" poparła słowa Kardashian o podjęciu ciężkiej pracy nad sobą. Streamerka przyznała, że zgadza się z tymi słowami.

To jednak nie był koniec dyskusji w tej sprawie. Siragusa postanowiła się także odnieść do tego, że Kardashian nie pochodzi z typowej rodziny, gdzie trzeba było z trudnością zarabiać pieniądze na utrzymanie. Zauważyła, że taka sytuacja niesie za sobą zarówno wiele plusów, jak i minusów.

Wielu docenia fakt, że "Amouranth" bardzo ciężko pracuje na swój obecny status materialny. Ten nadal jest powiększany w bardzo interesujący sposób, poprzez inwestycje w różne biznesy. Uznaje się, że "Amouranth" jest jedną z najciężej pracujących osób na Twitchu, co pokazuje czas, jaki kobieta poświęca na streamowanie.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy