Reklama

Reklama

Twitch.tv: Kontrowersyjny występ "Amouranth" w G4TV wywołał dyskusje

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pojawiła się w telewizyjnym formacie ubrana w bikini. Spotkanie to stało się obiektem bardzo dużych kontrowersji.

"Amouranth" jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w internecie. Niespełna 29-latka swoją karierę w sieci opiera głównie na streamowaniu, czyli transmitowaniu różnych aktywności na platformie Twitch.tv.

Problem w tym, że na tej witrynie mogą znajdować się dzieci od 13 roku życia, a działalność Amerykanki budzi ogromne kontrowersje. Głównie spory polegają na tym, że kobieta w bardzo kontrowersyjny sposób ubiera się podczas tych transmisji.

Głębokie dekolty, skąpe ubranie są rzadkością w garderobie kobiety. Ponadto, "Amouranth" była jedną z kobiet, które jako pierwsze spopularyzowały basenowy trend. Polegał on na tym, że wiele streamerek transmitowało wprost z dmuchanego basenu, będąc ubranymi w bardzo skąpe stroje kąpielowe. Streamy nie polegały zazwyczaj na bardzo skomplikowanej aktywności.

Reklama

Ograniczały się one w głównej mierze do rozmowy z fanami zgromadzonymi na czasie. Siragusa zbudowała wokół siebie ogromną społeczność. Regularnie jej kanał na Twitch.tv jest odwiedzany przez wiele tysięcy użytkowników. "Amouranth" za sprawą swojego statusu jest zapraszana do coraz większej liczby formatów. Ostatnio gościła w G4TV. Pojawiło się w związku z tym dużo kontrowersji.

Indiana "Froskurinn" Black w styczniu wygłosiła bardzo istotne przemówienie. Dotyczyło ono w głównej mierze seksizmu. Kobieta miała pretensje, że wielu widzów ocenia ją za wygląd i porównuje do dwóch poprzednich, męskich gospodarzy formatu w G4TV.

"Amouranth" pojawiła się w studiu w bikini i to wzbudziło ogromne kontrowersje. Nie od dziś wiadomo, że w głównej mierze bazuje na swoim wyglądzie, czemu mocno sprzeciwia się Black. Wielu fanów dostrzega sprzeczność, a na Twitterze wybuchła ogromna dyskusja na ten temat.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy